Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit ajánlanátok, ami segíthet,...

Mit ajánlanátok, ami segíthet, hogy ne idegeskedjek meg görcsöljek megint azon, hogy most összejött-e a baba vagy nem? Holnapra nem várom.

Figyelt kérdés
2011. nov. 27. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem ez ellen semmit sem lehet tanácsolni! Ezt neked kell magadban irányítani... ami elég nehéz!

Pedig tényleg nem szabad görcsölni!! Ha összejön, feleslegesen görcsöltél, ha nem akkor ki kell üríteni mindent a fejedből s csak arra gondolni, h nem a babáért vagy együtt a pároddal, ezt a részét kizárni a gondolataidból.. Ez idő, míg elérsz eddig, de hidd el nagyon sokat tesz!!!!!

Tapasztalat...

Sok sikert :)


30 h km

2011. nov. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! De ez tényleg nehéz...
2011. nov. 27. 21:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Az nagyon nehéz,de még nemjott meg!SZORITOK
2011. nov. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sok-sok munka, szórakozás. Próbálj lazulni. Nekem bejött. 2 év után teszteltem pozitívat. Remélem nem jön meg.
2011. nov. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt csak te tudod eldönteni.
2011. nov. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!