Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valami tünete annak hogy...

Van valami tünete annak hogy ha méhenkívüli terhes lennék?

Figyelt kérdés
Minden jel arra utal hogy kismama vagyok , pozi teszt még vérvételből is és nem látni a babát sehol ahol lenni kellene neki. Utolsó mensim nov 20-án volt.
2012. jan. 3. 19:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

szia

nekem a kimaradt után 2 héttel még nem látott a doki semmit, csak a vérvétel mutatta ki. 2 kimaradt mensi után mentem újra uh-ra, és akkor már erőteljes szívverés volt. Most 4 éves múlt.

2012. jan. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 sumergo ***** válasza:
Nekem is volt méhenkívülim, semmi szörnyű fájdalom nem volt. Csak az UH mutatta, hogy sajna az van. Úgyhogy nálam nem volt tünete. Amit írtál, az alapján lehet ez rendes terhesség is, csak még korai. Sok sikert!
2012. jan. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!