Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha méhenkívüli terhes lennék,...

Ha méhenkívüli terhes lennék, azt már 4+4 hetesen érezném? Miből venném észre?

Figyelt kérdés
2010. júl. 6. 07:05
 1/4 anonim ***** válasza:

A méhen kívüli terhességnél előfordulhat vérzés, barnázás, erős szúró érzés a hasban, vagy hasgörcs. De van olyan, hogy teljesen úgy zajlik minden, mint egy normál terhességnél, és csak az első uh-on veszik észre, hogy nem jó helyen van a baba.

Ne gondolj rosszra!!!

2010. júl. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is ettől féltem, ezért elmentem dokihoz. (4+1 voltam). Igaz, csak éppen hogy észrevehető pötty látszott, de megnyugodtam, hogy jó helyen van.
2010. júl. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ma volnék én is 4 hét 4 napos.

Tegnap voltam az sztk-ban uh-on, ahol még nem láttak petezsákot, ugyanakkor folyadék a Douglasban, a petefészek környékén 17 mm echoszerkezetű képlet.

De szinte semmit nem mondtak. Várunk. Gyanakodunk. Még annyit se mondtak, hogy bizakodjunk, csak a kétségbeesésem mondatta.

Figyelem magam, mint az őrült.

Minden kétes érzetű dolog már lemondat arról, hogy bizakodjak.

De:

a folyadék lehet egy nagyobb tüsző megrepedésétől.

a 17 mm-es képlet lehet sárgatest ciszta.

a nem látott petezsák a korai időszakban még lehet, hogy nem felfedezhető, főleg, hogy hátrahajló a méhem.

vérzés, barnázás, rózsaszín, fájdalom nincs.

előfordult néhány napig mensi görcsölgetés, rózsaszínes 1-1 eset a mensi napjának idején, de lekopogom, nincs több...


ugyanakkor, ha méhen kívüli lenne...

a folyadék úgy tudom csak a vérezgetés során lehetséges, ha vér a folyadék, a vérezgetést fájdalom kísérné, esetleg barnázás a hüvely felé, vérezgetés,

a 17 mm nagynak tűnik (nekem laikusnak) külső petezsáknak a 4. hétben,


Egyet tudok csak. Van egy nagyon jó UH vizsgáló, ahol drnő vizsgál hosszú ideig, kíméletesen, nagy kivetítőtn magyaráz mindent, még a sárgatest képletet is látják. Apuka bent lehet.


Egyetlen megoldásnak ezt látom, hogy kereken 5 hetesen, ha nem jön közbe semmi, szánok rájuk időt és pénzt, elmegyek.

Rendkívül korszerű a gépük és nagy szakértelmű a vizsgáló szakember.


Javasolnám neked is!

2010. júl. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

12:04

Még annyi történt, hogy levettek sürgősségi HCG szintet, ami valamivel több volt mint 900. Az orvos telefonon azt mondta, majd jövőhéten találkozunk.

Ebből azt gondolom, hogy megfelelő ez az érték.

2010. júl. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!