Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a méh megnagyobbodott,...

Ha a méh megnagyobbodott, akkor már nem lehet méhenkívüli terhesség, ugye?

Figyelt kérdés

Pont 5 hetes vagyok ma, tegnap voltam nőgyógyásznál, sztk alapon egyelőre, nem volt UH. Azt írta hogy a méh nagyobb, puhább. UH-ra 1,5 hét múlva megyek csak. Ugye így már nem lehet méhenkívüli?

Még mielőtt leszúrnátok hogy miért mentem ilyen korán dokihoz: azért mert autoimmun beteg vagyok, a baba védekezés mellett fogant és beszélni akartam egy nőgyógyásszal hogy ki lehet-e hordani a babát. (Nem adott egyértelmű választ, mert nem ismeri a betegségem.) Szeretnénk megtartani, amúgy van már egy 15 hónapos kislányunk, amikor Őt szültem még nem voltam beteg.


2011. okt. 1. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nekem is ezt írták mind a 3x és nem volt méhen kívülim :),minden jót nektek
2011. okt. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A régi leletem már nincs meg, de most nekem is ezt írták a papíromra (Bv: Kissé nagyobb, puhább uterus, kóros képlet nem tap.)

Ugyanúgy jártam, mint te, ezt már megkaptam kedden, UH-ra pedig csak pénteken mehetek.

Egyébként nekem azt is mondta a doki, hogy nagy esélyt lát méhen belüli terhességre, szóval szerintem ne aggódj. :)

6+1 hkm

2011. okt. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm Nektek.

Aggódok és feszült vagyok eleve, mert kérdés hogy "engedik-e" megtartani :( Mármint az alapbetegségem miatt.

Úgy döntöttem hogy vagy péntek vagy hétfő az UH. A doki nem mondott időpontot UH-ra, hétfőn leszek 6+2.

Előző babával 6+3-n voltam...

2011. okt. 2. 14:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!