Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek a teszveszes, vaterás...

Akinek a teszveszes, vaterás teszt negatívat mutatott, másik teszt pedig pozitiv lett és terhes volt elöfordult már ilyen?

Figyelt kérdés
Azért kérdem, mert már többet is olvastam, aki ilyennel tesztelt és negatív lett neki, pedig 50cn tart és a görbéje is babás.
2009. máj. 22. 09:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

én teszveszessel teszteltem ma reggel is és negatív lett az 51. napon. Sajna másfajta tesztet ne tudok most venni mert nem igazán van pénzem :(

De én hétfőn megyek dokihoz aztán meglátjuk mi lesz.

te is teszveszes teszttel próbálkozol?

2009. máj. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen. Mondjuk én vaterással, de szerintem ugyanaz. A Te kérdésedben olvastam, akkor hogy nem jött meg és a teszt nem mutatja ki. Kiváncsi vagyok mit mond majd a doki. Elvileg látnia kellene már valamit. Nekem a megtermékenyüléstől számított 17-ik napon mutatott negativat. :( De lehet, hogy jól, mert eléggé mensi tüneteim vannak már. :(
2009. máj. 22. 12:42
 3/4 anonim ***** válasza:
agnesanyu volt akitől vetted?
2009. máj. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tőle. Valami lippziip. Most nem emlékszem pontosan.
2009. máj. 23. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!