Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az orvos látta volna, ha...

Az orvos látta volna, ha baba? Ma jött meg a mensim, de nagyon kevés, és nem olyan, mintha nőni akarna a mennyisége.

Figyelt kérdés
Ma voltam orvosnál,mert nem akart megjönni a mensim.Nem nagyon vártam,de már aggasztott, hogy vagy az vagy baba legyen.Ma megjött, de egyenlőre nagyon kevés, és ez a kérdés motoszkál bennem azóta is amit itt felteszek. Csak kézzel vizsgált, UH-ja nincsen.Ha lett volna odabent valaki, lehetett volna már érezni,vagy azt csak UH-al lehet látni? Elnézést, ha nagy badarságot kérdezek,előre is köszönöm, ha válaszoltok!
2009. máj. 20. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Tapintással így az elején nem lehet egyértelműen megállapítani, UH-val is csak kb a 6-7. héttől (az uccsó mensidtől számítva).

Miért nem tesztelsz?

2009. máj. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!Tesztelj egyet!Csak hüvelyi UH-n lehet látni,akkor is csak petezsákot!Ez érdekes,mert amikor én is igy elmentem a vizsgálatra,megvizsgált a doki és nem akarlak elkeseriteni,de nekem el is ment a baba.Remélem te terhes vagy!Majd ird meg,mi a teszt eredménye!
2009. máj. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Először is 2. válaszoló: nagyon sajnálom ami a Babáddal történt, remélem mihamarabb sikerül majd újra teherbe esned!

Tesztet már csináltam egy párat, mert nem akart megjönni, és nem tudtam, hogy miért, azt hittem én is, hogy terhes vagyok, de mind neg lett. Igaz, olvastam már itt is, hogy hiába a neg teszt, mégis baba volt a dologban, meg valat orvos is vizsgált, és úgysem látta, aztán már x éves a gyerek, ezért is jutott eszembe a kérdés.És köszönöm, hogy irtatok! :)

2009. máj. 20. 13:39
 4/4 A kérdező kommentje:
valat=valakit ....bocsánat :)
2009. máj. 20. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!