Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Átlagban mennyi idő alatt...

Átlagban mennyi idő alatt esik teherbe egy nő?

Figyelt kérdés
Gondolok arra,hogy valakinek sikerül az első hónapban,másoknak meg évek múlva.Én a másokdik csalódásomon vagyok túl,tudom hogy ez még nem nagy idő,de azt hittem,nekem biztos elsőre sikerül majd! Hát tévedtem....
2009. máj. 18. 21:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekunk ez a 7. honap, hogy csalodunk!
2009. máj. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Előttemszólónak aki azt írta, hogy ez ahetedik hónap, hogy csalódunk,azt szeretném biztatásként mondani, meg mindenkinek akinek eddig még sajnos nem sikrült, hogy Kérlek benneteket, hogy ne görcsöljetek rá, tudom nehéz nem akarni annyira, mikor annyira vágyik az ember arra, hogy gyermeke legyen, szóval anya legyen.de én már annyi esetben hallottam ismerősöktől, hogy mikor feladták adolgot, és másra kezdtek koncentrálni,és nem arra, hogy mikor jön össze a baba, akkor hirtelen teherbe estek,és minden esetben megmagyarázhatatlan volt, hogy mért pont akkor amikor már nem számítottak rá.Olyat is tudok, aki megkapta az örökbefogadott gyermeket 10 évi sikertelen próbálkozás után, és rá pár hónapra terhes lett.Ez is megmagyarázhatatlan.Sok sikert mindenkinek!:)
2009. máj. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
En vagyok a 7. honapos csalodott. Nagyon koszonom az utolso hozzaszolasat es valoszinuleg teljesen igaza is van, csak szerintem elkepzelhetetlen erre nam ragorcsolni. Tenyleg aranyos vagy, hogy biztatsz, nagyon jol esik. Neked is sok boldogsagot es babat, ha azt szeretnetek!
2009. máj. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

7 hónap után egy jó orvos biztosan megnézné a hormonszintjeidet és szeretné UH-n követni a tüszőérésed folyamatát is.

Véleményem szerint ezek a vizsgálatok nem jelentenek rágörcsölést, az ember lánya egyszerűen tisztába kerül azzal, mi zajlik a testében. Ha eltérés van, legalább nem megy felesleges várakozással a drága időnk.

2009. máj. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

a lányomra ( 4,5 éves)9 hónapot vártam majd kierőszakoltam egy átjárhatóságit a dokimnál.. egy hónap múlva meg is lett a kétcsíkos teszt.. ( volt egy kis letapadásom a vezetékben) aztán a kisfiam (2 éves)az 5.próbálkozós hónapban jött.. a harmadik babánk 9.hónapja nem jön... 32 éves vagyok...

e hónapban hormonprofil még van tejcsorgás és akadályozhatja az is.. holnap rákszűrés, és ha még a hormon után sincs ok, megint kérek egy átjárhatóságit.. a dokim azt mondta hogy az után a nők nagy százaléka teherbe esik.. a kontrasztanyag kicsit csúszik az út felszabadul a kiskatonák előtt.. egyszer már bejött..


ne parázz.. a stressz is fog. gátló!!

hőmérőzz, mert a dokik is ezt ajánlják.. jobban tudsz időzíteni, és kiderül a ciklusod minősége is..

2009. máj. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok.. a dokik 1 év sikertelenség után vizsgálnak.. de lehet ráhazudni is..-én is ezt tettem..:) az uh-s követést nekem is mondta a dokim de a finanszírozása elég gáz és csak nagyon indokolt esetben végzik.. előtte kell min. 3 hőgörbe..és egy hormonprofil.akkor követik uh-val ha a peteéréssel van gond, mert akkor jöhet tüszőrepesztő szuri és egyebek...

Tényleg a nyugalom a lnyeg és az időzített akció.. jó nagy orgazmus, mert van spontán peteérés is.. egy nagyobb izgalomra órák alatt megérhet egy sejtecske..csak gondoljatok a vizsgadrukkra..kinek nem zavarodott bele a mensije a fősulis vizsgákba? nekem mindig csúszott..


vagy vannak gyógynövények nem csak peteérésre .. van kifejezetten nyugtató hatású ami kicsit oldja a stresszt... nagyon drukkolok mindenkinek és ne keseredjetek el.. a második manókámnál én is ebben voltam.. minden ciklust végigbőgtem mert nekem már töbet akkor nem is sikerül..

a védőnőm azt mondta a még nyáron sikerül a baba, mert amint orvoshoz fordul egy nő kicsit lenyugszik mert végre beindul a gépezet.. jobban bízik a sikerben, mert a doki segít. Nálam holnap rákszűrés és május végén a hormonos vérvétel..


Mindenkinek nagy kalappal!

2009. máj. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
76%

Kedves Utolsóra reagálva:

Az orvosom pl nem törődik azzal, hogy 7 hónap vagy egy év. Sem azzal, hogy indokolt-e az UH-s követés. Azt mondja, hogy ha késik a baba, annak oka van- meg kell keresni, de keresés közben lehet próbálkozni. Ehhez gyors hormonvizsgálatok után minden segítséget megad.

Azzal indokolja a hozzáállását, hogy a nők ösztönei jók, másrészt pedig nem mindig az a helyes, ha megszüntetjük esetleg több hónap alatt a problémát, hanem az is, ha közben teszünk ellene.

Azért írtam le csak, hogy tudjatok róla: így is lehet.:)

2009. máj. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Csak annyit szeretnék, elmesélni, hogy nálam, hogy volt,amikor babát szerettünk volna.Elterveztük, szedtem a vitaminokat,fogam megcsináltatta,még genetikai tanácsadásra is elmentem, tehát nagyon rákészültem.Abbahagytam az erős sportolást napi 3 órát edzettem előtte.Szóval elkezdtük nem voltunk sokszorr együtt két hónap alatt 8 szor, még a naptáramba is beírtam mikor, tehát termékeny napokon voltunk együtt a férjemmel.Nem lettem terhes,akkor 33 éves voltam, most 35.Szóval azt mondtam magamnak, biztos nem is lehet gyerekem, és félévre abbahgytuk apróbálkozást és védekeztünk félévig.Utána egyszer véletlenül együtt voltunk,télleg csak egyszer középidőben tehát termékeny napon.Napi három órát edzette, súlyzóztam,spinningelte, stb.és nem is gondoltam, hogy egy alaklomból összejön a baba.Egyszerűen persze szerettük volna ababát, de úgy gondolltam, hogy 1-2 év mire ilyen idősen teherbeesek.Ehhez képest azonnal ki is maradt a menzim.Nem is hittem, hogy velem történik, amikor vártam akkor nem jött össze , és mikor nem is számítottam rá, akkor összejött, akkor nem terveztük tudatosan.Télleg mindenkinek azt ajánlom, ne stresszeljen rá, foglalja el magát valamivel, ami eltereli a figyelmét.Nekem bejött, habár nem tudatosan, de bejött.:)vAN EGY GYÖNYÖRŰ LÁNYOM.eGY BOLDOG ANYUKA:)
2009. máj. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
én már a 3 évemet taposom sikertelenül, de hiszem azt h az én időm is eljön majd csak türelem és kitartás kell
2009. máj. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
..de 3 év alatt ugye már orvost is érdekel, mi lehet a sikertelenség oka..?
2009. máj. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!