Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A tesztet befolyásolhatja e a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tesztet befolyásolhatja e a bogyi? A megtermékenyített pete hányadik napon ágyazodik be? Átlagban hányadik napon van peteérés? Ha pont akkor volt sex és bogyi szedése is van lehet e teherbe esni? Studentét szedem.

Figyelt kérdés
2009. jún. 3. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
56%

Én nem tudok mindegyik kérdésedre pontos választ adni, de a tesztet nem befolyásolhatja a gyógyszer.

Peteérés kb a 14. napon van, de mindig eltérő. Egy rossz nap, stressz, vagy bármi kizökkentheti, szóval ezt nehéz kitalálni. Ha gyógyszert szedsz, akkor nem eshetsz teherbe!

A gyógyszernek pont ez a lényege, meggátolja a terhességet! Persze van , ami nem teljesen biztonságos, ezért én azt ajánlom, hogy védekezzen a barátod is!

De nyugi, nem hiszem hogy terhes vagy!=)

2009. jún. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
Én ajánlanék neked egy oldalt www.ciklus.hu. Itt vezetheted a havidat és szerintem bőven van rajta információ. Többek közt kiszámolja neked, hogy körülbelül mikor fogsz ovulálni és megközelítőleg, mikor nagyobb a valószínűsége a teherbeesésnek. Bár nem tudom, hogy a fogamzásgátló szedése mellett szükséged van-e erre. Ott az a lényeg, hogy szedd rendesen és olvasd el a betegtájékoztatót aztán nem lesz semmi baj. Vagy keress egy dokit aki válaszolni tud a kérdéseidre.
2009. jún. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha tablettát szedsz, akkor nincs peteérésed, tehát kiszámolni is felesleges, mert pont ez a lényege a tabinak, hogy meggátolja a peteérést!
2009. jún. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam.Stodette amint szedek.A 2 héten volt sex.Másnap este nem vettem be 1 bogyit.A köv. nap reggel bevettem. Nem telt el 12óra.Itt azt írja, hogy az első 7napon kell más védekezés.Így is lehet.?
2009. jún. 3. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!