Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Átlagban mennyi idő alatt...

Átlagban mennyi idő alatt esik teherbe egy nő?

Figyelt kérdés
Gondolok arra,hogy valakinek sikerül az első hónapban,másoknak meg évek múlva.Én a másokdik csalódásomon vagyok túl,tudom hogy ez még nem nagy idő,de azt hittem,nekem biztos elsőre sikerül majd! Hát tévedtem....
2009. máj. 18. 21:16
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Ki mennyi idő alatt esett teherbe??
2009. máj. 18. 21:23
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
Magyarországon az átlag 4 hónap alatt esik teherbe, 1 év alatt pedig a próbálkozók 80%-a.
2009. máj. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
11 hónap kellett.
2009. máj. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
75%
Ugyan én még nem voltam terhes,de ha minden rendben,akkor fél év.
2009. máj. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
nekem 2hónap is alig telt el és sikerült.ne keseredj el,és ne akard görcsösen mert az nem jó.sok szerencsét neked,biztos sikerül hamarosan.
2009. máj. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem méred a hődet?Lehet,hogy csak nem jó időben voltatok együtt.Nekem ez az 1.hónap,hogy mérem,és jól tudom használni a diagrammot.Pldul ez már a 2 vagy 3.hó,de én azt hittem,hogy 14.-ik nap körül van pé-m,de most 19.napon volt.A diagrammból látszik az is,ha nincs p.é.
2009. máj. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Az első hónaptól próbálok nem göcsösen gondolni az egészer,de mindig eszembe jut még ha nem akarom,akkor is. Igyekszem lazán felfogni,majd meglájuk hogy következő hónapban sikerül-e.
2009. máj. 18. 21:39
 8/20 A kérdező kommentje:

Nem próbáltam még a hőmérőzést,lehet az kéne.

Eddig mindig a nyákomat figyeltem.

2009. máj. 18. 21:41
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Én 33 éves voltam amikor teherbeestem a lányommal, nagyon paráztam, hogy hány hónap esetleg év alatt jön össze a bébi a korom miatt, és csodák csodájára, azonnal terhes lettem, egyszer voltunk együtt pont a 14,napon,amikor peteérésem volt, és azonnal ki is maradt két hét múlva a menstruációm.Nem is gondoltam, hogy terhes lehetek, azt hittem az idegességtől van, mert akkor újítottuk fel afürdőszobánkat, pont a gyerek miatt ha érkezik akkor szép új fürdőszoba legyen.És nekem mikor késett két napot, akkor úgy éreztem mintha meg akarna jönni, tehát minden menseszes tünetem megvolt, csak épp nem jött meg.Két napra rá csináltam egy tesztet, pozitív lett.Majd hanyatt estem, hogy elsőre sikerült a teherbeesés, pedig mindig azon aggódtam lehet e gyerekem,hisz ezidáig végig védekeztünk.Kívánok neked is mihamarabbi gyermekáldást!:)Lányom azóta 15 hónapos.
2009. máj. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Tegnap volt itt az 5 hónapos unokahúgom és majd nem elbőgtem magam,hogy nekem is kell egy baba.Szóval nagyon rossz érzés volt.
2009. máj. 18. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!