Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esett már így valaki természet...

Esett már így valaki természetes úton teherbe?

Figyelt kérdés

A méhnyaknyákom megöli a spermát.

Sikerült valakinek így természetes úton a baba?


2009. máj. 18. 16:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Sajna nem lehet így spontán teherbe esni inszemmel avgylombikkal tudsz csak de kitartás....
2009. máj. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Ebben nem osztom a véleményed.

A méhnyaknyák havonta változhat, és sikerülhet spontán teherba esni.

Arra lettem vna kíváncsi, hogy itt van e köztünk ilyen.

Ha valamit nem tudsz, kérlek ne írd le!

2009. máj. 18. 17:09
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az első válaszoló nem bántani akart a válaszával,ahogy én se ezzel a megjegyzéssel!

Remélem mihamarabb sikerűl Neked is a baba!

2009. máj. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem bántani akart, és nagyon köszönöm a választ, de ezt nem jól tudja.

Sajnálom, ha félreérthető voltam.

2009. máj. 18. 17:17
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
szia! Nekem nemrég egy barátnőm ismerőse,akinek vizsgálat által igazolt volt,hogy öli a méhnyakjákja a spermiumokat,nos mostanra babát vár, és természetes úton esett teherbe! Tehát igenis lehetséges! Nem szabad elkeseredni!
2009. máj. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Szia!Köszönöm szépen a válaszodat.Nekem is vvizsgálat által igazol, h ölöm a spermiumokat.

És nem tudod, hogy hogyan sikerült neki?Valami paraktika?

2009. máj. 18. 17:24
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! azt sajnos nem tudom , milyen praktikát vetett be, (ha vetett be),de az illetőnek nézték a PCT tesztet,ahol beigazolódott ez a diagnózis,inszem előtt állt, és most kb. 12 hetes terhes. nagyon drukkolok neked,ne add fel!
2009. máj. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nekem is volt már inszemem, egy, de sajna nem sikerült.

Most ebben a hónapban lett van a második, csak a peteérés serkentőtől becisztásodtam.

Neki akkor nem is volt inszeme?

2009. máj. 18. 17:40
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem volt inszeme, az első lett volna neki,de spontán sikerült a baba. Nekem most lesz inszemem,nálam minden vizsgálat és a férjemnél is rendben,még egyedül ez a PCT tesztet nem nézték,tehát nálam is fennáll,hogy esetleg öli a méhnyaknyákom a spermiumokat. mindenesetre most inszemem lesz,bizakodom nagyon.
2009. máj. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Drukkolok neked!:)

Milyen gyógyszereket kaptál?Mióta próbálkoztok?

2009. máj. 18. 17:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!