Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mégsem vagyok terhes ezekkel...

Mégsem vagyok terhes ezekkel a tünetekkel? Van esetleg tapasztalat? Segítség?

Figyelt kérdés

A mensim után volt rögtön peteérésem. Most telik le a 14 nap. De szinte az együttlét óta hihetetlen mód fel vagyok fújódva és ég a gyomrom szinte mindentől. Majd a peteérésem után 7 nappal nagyon erős ragacsos nyúlós folyásom volt, de csak naponta egyszer és reggel. Ez a dpo8 on sárgás barnás volt(olyan mint mensi előtt ha megjön). Másnap nagyon erős petefészek fájdalmam volt kb 10 percig és utána hihetetlen furcsa érzésem volt egész nap a méhemben(azon az oldalon ahol a petefészkem is fájt). nem tudom ezt leírni, mintha izomlázam lett volna ott, nem tudom. Azóta hihetetlen fáradság érzetem van és alattomosan állandó éhségérzetem. Nem az az éhen halok mindjárt, de ha eszem rá fél órára már korog a gyomrom és ennem kell valamit. Mintha hamarabb "felhasználnám" a bevitt kaját. Hihetetlen mód székrekedésem van. És a mellbimbóim belilultak, de nem fájnak csak egy hete viszketnek.

Azonban ma reggel jelentkezett a tipikusan nálam mensi előtt levő mindjárt hasmenésem lesz érzés. Persze nincs, de az érzés megvan. Folyásom semmi, teljesen száraz vagyok, még nedves érzetem sincs.


Szerintetek?


2009. máj. 18. 10:11
 1/2 anonim ***** válasza:
A beágyazódáshoz legalább tíz nap kell, tehát addig nem igazán tudtál terhességi tünetet produkálni!!Nem lehet, hogy annyira szeretnél terhes lenni, hogy tüneteket beszélsz be magadnak!Persze, lehet, hogy tényleg az vagy, csak nekem ez a sok tünet kicsit korai!!
2009. máj. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A legtöbb tünetem a pesételéstől számítva van. Előtte csak ez a fújódás volt ami furcsa volt nekem. Ezek a tünetek csütörtök óta vannak és a hétvégén erősödtek fel. Szóval kb 3 napja.

Bár igaz hogy 1,5 éve próbálkozunk, de a jelkre eddig nem nagyon figyeltem mert egy héttel előbb jött a peteérésem szóval az egész ciklusom alatt kissé össze voltam zavarodva.

2009. máj. 18. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!