Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tapasztalat olyanoktól kinek...

Tapasztalat olyanoktól kinek nem volt orvosa és a Dél Pestiben szült. Segítség!?

Figyelt kérdés

Szia köszi,hogy válaszolsz!34 hétben vagyok ikreket várok van már 2 gyermekem Ők nem a Dél Pestiben születtek.

Sajnos az anyagi helyzetem nem engedte most meg,hogy orvost válasszak így a "jöttem szülni" helyzet áll elő.

Milyenek az orvosok?Mennyire foglalkoztak veled?Nővérek gyermek orvos?Ők milyenek?Kell vinni kis ruhát pelust ilyesmiket?Vagy adnak?A párod ott lehetett veled?


2010. jún. 11. 09:51
 1/3 A kérdező kommentje:
Már mint a szülés közben ott lehetett e veled?
2010. jún. 11. 10:13
 2/3 anonim ***** válasza:

Használd kérlek a keresőt! Legalább 10 ilyen kérdésre válaszoltam már az elmúlt néhány hónapban. Itt vannak:


http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=D%E9l-Pesti&..

2010. jún. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Tavaly novemberben szültem ott a fiam.Igaz nekem volt fogadott dokim,így nem tudok nyilatkozni más orvosokról.A gyerekorvossal nem is nagyon találkoztam(legalábbis nem emlékszem)mert kivitték a babát ahol lemérték stb.Én lekerültem a patológiára mert a fiam inkubátorba került és hát ott ahol én voltam voltak aranyos és nem igazán aranyos nővérek.Most várandós vagyok ismét a második babánkkal és bízom benne hogy most már a "rendes" helyre kerülünk és minden okés lesz.Textil pelus,kis sapi(hát ugye én télen szültem),pléd,kiskesztyű(azt hiszem),rendes pelust is vigyél,cumi,cumisüveg.Ezek jutottak eszembe,de én mentem a saját fejem után és én mindent vittem az ég egy adta világon.Még olyat is ami nem kellett.A párom igen bent lehetett.Igaz mi már előre jeleztük hogy apás szülést szeretnénk,de én azt gondolom ha bementek és akkor fogjátok mondani akkor is befogják engedni.A szülésznőnek néha voltak beszólásai,de amúgy tűrhető volt.

Ha valamire kíváncsi vagy akkor kérdezz nyugodtan.

2010. jún. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!