Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítség (? ) Tapasztalat?

Segítség (? ) Tapasztalat?

Figyelt kérdés

Nagyon sok esélyt teremtettünk a baj bekövetkezésére azzal,ha menstruációm első napján (mikor még nem sok van) az aktusból kb. fél- max 1perc úgy zajlott,hogy gumi nélkül voltunk? De csak előválladék volt.

Meg ma vagyok a 13. napon és véletlen becsúszott ma is így,de csak annyi volt,hogy ki-be.


2010. dec. 24. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:

drágám ezt már tegnap kitárgyaltuk.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__14..

itt is van a link. szerintem kaptál választ!

2010. dec. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi minden szexuális együttlétkor addig csináljuk gumi nélkül(20-30 percig), ameddig a barátom már lassan érezni kezdi, hogy nemsoká elmegy. Ilyenkor húzza ki és vesz fel gumit, hogy majd abban menjen el. 3 év alatt nem lettem még terhes. De nem követendő a példám, csak azért írtam, hogy lásd, hogy a tiéd ehhez képest mennyire csekély, főleg a menstruáció napján, amikor alapból jóval kevesebb a teherbeesés esélye. :)
2010. dec. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hasonlóan jártunk el, mint az előző válaszoló, és nem lettem so9ha terhes. Csak amikor később akartuk. :) Szóval minimális az esély, de inkább jobban figyeljetek oda, úgy te is nyugodtabb lehetsz.
2010. dec. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi is hasonlóan csináltuk nagyon sokáig! Csak a gumi nem játszott szerepet - amikor érezte a párom, hogy el fog menni, az utolsó lökésnél kivette - NEM KÖVETENDŐ PÉLDA - csak azért írtam le, mert a terhességhez (ÁLTALÁBAN) ennél kicsit több kell!! Viszont mindössze két alkalommal élvezett belém, és most 13 hetes babás vagyok...szóval, azért könnyű összehozni. Figyeljetek oda!
2010. dec. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!