Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges fogamzásgátló...

Lehetséges fogamzásgátló szedése mellett teherbe esni?

Figyelt kérdés
Ha igen,és nem veszem észre,és tovább szedem a bogyót,akkor mi lesz?
2011. dec. 12. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, és nem feltétlenül lesz gond. Amint kiderül, hagyd abba, és mondd el a dokinak, hogy mi a helyzet.
2011. dec. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
2 hónapja kezdtem el szedni a bogyót,a jelenlegi vérzésem inkább nem is nevezhetö vérzésnek,és barnás,szinte semmi az egész,jó étvágyam van,ami eddig nem volt,szédülgettem,hányingerem volt,néha most is az van.Ha veszek egy tesztet akkor kimutatja ha van valami?
2011. dec. 12. 15:13
 3/3 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló szedését még csak most kezdted el? Akkor meglephet, hogy ez a vérzés szinte semmi, ez teljesen természetes. A fogamzásgátló mellett ugyanis nem normális menstruáció, hanem csak ún. megvonásos vérzés jelentkezik. Szóval tényleg, szerintem is, szinte semmi ahhoz képest. Amúgy egyes fogamzásgátlók elősegítik a hízást is, ez is egyénenként változik. A hányingerre nem tudok választ adni, sokmindentől lehet. Természetesen egy teszt nem árt, a babát kimutatja, ha a tüneteid valóban terhességi tünetek (akkor már magasnak kell lennie a hormonszintnek a véredben, mert csak ez vált ki tüneteket). Ha negatív, akkor csak a bogyó okozta változás.
2011. dec. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!