Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az endometriozis hogyan és...

Az endometriozis hogyan és mikor alakul ki egy nőnél?

Figyelt kérdés
2011. dec. 11. 20:17
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Budapesti vagyok,eddig a Forgácsba jártam ott volt 6 sikertelen lombikom ,és most a Kaáli felé kacsingatok.Még nem hívtam őket és nem választottam dokit se.Te kihez jársz?Milyen vizsgálatokat kérnek Tőled?
2011. dec. 14. 17:14
 12/16 anonim ***** válasza:
Tapolcára menjél.Valamilyen Attila a doktor ott.Én nem vagyok lombikos,de több lombikos barátnőm,rokonom van.Mind oda jártak,gyors sikerrel.Nagyon dicsérték ezt a doktort is.
2011. dec. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Én a budapesti Kaáliba járok, Sajgó doktorhoz. Nagyon profi. :-) De ott mindenki az, és ha tényleg arrafelé kacsintgattok, akkor érdemes azt az orvost választani, amelyikhez előbb be lehet jutni. :-) Mi az első telefonos bejelentkezéskor megkértük a recepciós lányt, hogy ajánljon egy dokit. :-) Aztán végül a honlapon böktünk egyet találomra. :-) Bevált. :-)

2011. dec. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Milyen vizsgálatokat kérnek Tőled?
2011. dec. 15. 09:03
 15/16 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Az alapokon túl (spermavizsgálat, hornomok, átjárhatósági), első megbeszéléskor kértek HIV, HPV, Clamidia vizsgálatokat, a sikertelen lombik után magamtól nézettem IR-t, az ottani doki hozzácsapta a pajzsmirigy vizsgálatot is. Most, a harmadik sikertelen lombik után Sajgó soktor kért mindenféle véralvadási vizsgálatot, Leident, genetikát, laparoszkópiát, méhtükrözést. Azért nem korábban, mert nekem közben volt két spontán terhességem, csak vetélés lett a vége. :-(

Már csak a genetika maradt hátra, mert még nem találtam olyan labort, ahol megcsinálják. Szerintem azzal visszamegyek a Kaáliba. :-)

2011. dec. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Nna, akkor én mást mondok. 8 éve vannak problémáim. A 8 év alatt 5 különböző nőgyógyász és néhány belgyógyász egymástól függetlenül miómát állapított meg. 31 vagyok. 3 tanácsuk ezek voltak: szülj gyereket, szedj másik fogamzásgátlót, szedjél fájdalomcsillapítót. Azt egyik sem értette, hogy szedni nem akarok semmit, de amíg beteg vagyok addig nem akarok gyereket. Műtétről szó sem lehetett, el kellett volna távolítani a fél méhemet és nem oldotta volna meg a problémát. Így elmentem teljesen máshova: szomato infra vizsgálat. Egy nőgyógyász csinálta. Diagnózis: endometriózis a méhfalban. Teljes gyógyulás: van. Ideje: 1-1,5 év. Recept: 1. fogadd el, hogy nő vagy, fogadd el olyannak magad amilyen vagy. 2. progeszteronkrém. 3. biorezonancia kezelés 4. életmód és étrend módosítás, javítás, stresszkezelés. Ha unod, hogy össze vissza küldözgetnek és meg akarsz gyógyulni, nem csupán tüneteket kezelni, akkor azt javaslom nézz más módszerek után....
2012. jan. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!