Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Debrecenbe készülök endometrio...

Debrecenbe készülök endometriozis miatt GNRH injekció kúrára, ifóra lenne szükségem?

Figyelt kérdés
Természetesen a végcél a teherbeesés, de pillanatnyilag egy 6 hónapos kezelés előtt állok. Telefonon azt mondták nem kell időpontot foglalni, minden nap 10-14ig lehet menni. Miskolcról mennék, de nem szeretnék feleslegesen elkocsikázni a semmiért. Sajnos semmit nem tudok, hogy a menstruációtól függ-e hogy mikor menjek? Attól tarok, hogy odamegyek és azt mondják, jöjjek vissza x nap múlva. Ha valaki hasonló cipőben jár, vagy túl esett már ezen a kezelésen Debrecenben, nagyon hálás lennék, ha ellátna némi információval. Köszönöm!
2011. nov. 9. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Debrecenben keresd meg Dr.Sápy Tamást magánban!!!Ő az szerintem aki segíteni tudna Neked.

Egyébként a debreceni klinikán a meddőségen dolgozik.

[link]

2011. nov. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, ismerem Dr.Sápy Tamást én is vele szerettem volna felvenni a kapcsolatot, de a telefonja ki van kapcsolva, a weboldalán pedig csak online időpontfoglalás lehetséges. Lehet hogy már nem is lehet telefonon elérni, végleg kikapcsolta a telefonját? Nem tudsz esetleg erről valamit?
2011. nov. 10. 09:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha szabin van csak akkor kapcsolja ki.Az én dokim sem volt most 2 hétig.Szerintem mindenképp próbálkozz!!!!!!!!
2011. nov. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor nem adom fel, próbálom telefonon elérni. Valószínüleg szabin van és akkor a héten nár nincs esélyem.....hétfôn hátha.
2011. nov. 11. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!