Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akar babat a parom vagy sem?

Most akar babat a parom vagy sem?

Figyelt kérdés
Nagyon nem tudom eldonteni, hogy szeretne e parom babat vagy sem, egyszer azt mondja hogy igen milyen jo lenne, meg mikor ott vagyunk mindig mondja h most teherbe ejt. De van mikor meg teljesen az ellenkezoje...es nem tudom eldonteni hogy ezt most csak azert csinalja mert nem akarja leleplezni az erzeseit vagy mi?
2009. máj. 16. 00:02
 1/3 anonim ***** válasza:
A pasik néha félnek kimondani mit is akarnak valójában.Lehet még nincs felkészülve 100%-ig a gyerekvállalásra és ezért vannak bizonytalan pillanatai.
2009. máj. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

igen, ismerös a szitu. az én párom pl 29 honap sikertelenség után tegnap kérdezte meg elsözör hogy most hányadik napon is vagyok? mondtam hogy a 10. napon, és örült, mert akkor a szülinapjára esik a pé-m:) jaja, de azért elkapom a hétvégén is:)

szoritsatok.

szoval sztem a párod nagyon örülne a babának..

2009. máj. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát egy külön világ!!!

De a lényeg, hogy ha egy férfi nem akar babát, akkor még ennyit sem mond!!! Hidd el!

2009. máj. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!