Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A palástfűteától fájhat,...

A palástfűteától fájhat, görcsölhet a hasam? Hétvégén, jövőhét elején (nem) kellenne megjönnie, de nekem már egy hete vagy még több is nagyon fájdogál a hasam, meg a cicim is. Ez lehet a teától?

Figyelt kérdés
2009. máj. 15. 19:15
 1/3 A kérdező kommentje:
Látom senki nem iszik palástfűteát! Senkinek nincsenek tapasztalatai!!! Bezzeg, ha azt kérdezném, hogy halvány a tesztem , ami reggel még negativ volt,akkor most mit higyjek, akkor tuti 20 válasz is érkezne!!!! Nem értem én ezt!!!! Na mindegy itt sem kérdezek többet. Nem hiszem el, hogy senki nem issza a teát és nem lehetett volna annyit írni, hogy igen volt ilyen tünet, vagy nem nem vettük észre.
2009. máj. 15. 21:26
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én palástoztam a múlt hónapban. Nagyon olyan tüneteim voltak hogy babásnak éreztem magam. Görcsölgettem, mintha kiesne a méhem, plusz a mellem is fájt és a derekam is. A tesztjeim szellemcsíkosok voltak. Sosem tudom meg hogy elindult-e valami, de nekem is felmerült a palást gondolota, hogy lehet azért. Igazság szerint nem tudom. Most megint fogom inni, majd kíváncsi leszek.
2009. máj. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!! Kedves vagy! :) Akkor elképzelhető, hogy attól van. Esetleg, ha még másnak is vannak ilyen tünetei, aki issza a palástfűteát, az megirhatná, hogy ne legyünk sokan bizonytalanságban, hogy terhesség, vagy mensi lesz. Igazából ezért kérdeztem, mert sokan írják ezeket a tüneteket mensi előtt és reménykednek. És lehet, hogy csak a tea hatása.
2009. máj. 16. 06:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!