Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megjöhet ilyen hamar? Vagy...

Megjöhet ilyen hamar? Vagy miért fájhat, görcsölhet a hasam?

Figyelt kérdés
Majd 16-17-n kellene,hogy megjöjjön,de már most görcsöl a hasam(soha nem volt ilyen,mindig a mensi 1.napján görcsölök),és kevés fehér folyásom is van!Ez azt jelenti,hogy most előbb fogok menstruálni?Köszi a válaszokat!Szép napot mindenkinek!(nem várok kioktatásokat,csak hátha ti okosabbak vagytok,vagy jártatok már így)
2009. okt. 12. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Volt már úgy nekem is hogy hamarabb jött meg!Sőt!Volt olyan hónapom,hogy 2-szer volt meg rendesen.

Nálad ha ez nem megszokott érzés--mert írod,hogy ilyen még sosem volt--,javaslom menyjél el nődokihoz.Az nem lehet hogy fennál egy esetleges terhesség,és emiatt érzed így magad?Múlt hónapban én is így voltam vele,de sajnos a mensivel el is ment a baba,nem tudott megtapadni:(

Sok sikert!

2009. okt. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm a gyors választ!Nem rég voltam orvosnál,minden rendben volt!Van már két gyerekem,és én azon szerencsések közé tartozom,akik tünet mentesek!Egyik terhességemet se vettem észre,csak annyi volt,hogy nem jött meg!De most van ez a fehér folyás,és ez nem jellemző(nem tapasztalat,olvastam)terhességre,mert mindenki azt írja nincs folyás!Ezért is zárnám ki a terhességet.Nem tudom mi lehet,rtemélem hamar kiderül!Köszönöm!
2009. okt. 12. 13:33
 3/5 A kérdező kommentje:
Krémes fehér az a váladékozás!
2009. okt. 12. 13:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt, hogy 10 nappal a nem várt előtt fájt a hasam. Hogy miért, ki tudja. De nem jött meg előbb.
2009. okt. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nem lehetséges ,h van egy kis fertőzésed?(doki mondjuk tudná).Vagy pedig mindekinek más a terhessége.Szerintem ne idegeskedj,lehet mégis baba van a pocidban.Barátnőmnek aki 11 hetes km,mai napig van fehér folyása,és a doki szerint ez normális,mert túl termli a hormont:)Lehet nálad is ez áll fenn.Én drukkolok neked nagyon!

2009. okt. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!