Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől görcsölhet fajhat a...

Mitől görcsölhet fajhat a has? Fertozestol?

Figyelt kérdés
Ma a cilusom 12. napja van es tegnap este ota gorcsol faj a hasam, szurkal, es ugyerzem neha hogy leszakad a mehem. Meg is van duzzadva a hasam alul. A ferjemmel babat szeretnenk, menszesz utan egybol nekialltunk. A ciklusom 29 napos es altalaban 15. nap korul szokott ovulacios folyasom lenni. Most viszont 9. 10 es 12. napon volt. Ovu teszt eddig negativ. Amugy kozepidoben (par eve) hogy van derekfajasom es hasfajasom, de az nem ilyen szokott lenni. Rakszuresen 5 honapja voltam, akkor volt hasi ultrahang is es mindent rendben talaltak. Valakinek voltak hasonlo tunetei?
2011. márc. 2. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztosan a hasad alja fáj, és nem véletlen felfáztál?
2011. márc. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szombaton megyunk orvoshoz a ferjemmel. Bar szerinte csak azert faj a hasam mert "bekaptam a legyet"

En viszont attol felek hogy valamit elkaptam, vagy begyulladt a mehem.

6 eve volt egy abortuszom. Es most derult ki szamomra hogy akkor a menszesz utan par nappal estem teherbe.

Jonas naptar is 6. napot irja termekenynek nalam.

2011. márc. 2. 22:37
 3/3 A kérdező kommentje:
En is felfazasra gondoltam. Vagy valamilyen bakterium fertozesre. Gyakran felfazok, de olyankor faj a vesem is es atsugarzik az egesz hasamra. Most csak a hasam faj. Ovulacio szeru folyas lehet felfazastol is?
2011. márc. 2. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!