Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan kismama akinek...

Van olyan kismama akinek nemvárt előtt görcsölgetett néha a hasa de a melle nem fájt?

Figyelt kérdés
Peteéréskor voltunk együtt a férjemmel és szeretnénk babát.Nemvárt előtt 5 nappal görcsölt a hasam 1-2 órán át és azt hittem megjön.De nem jött meg.Nem szoktam görcsölni sosem és menseskor is máshogy fáj a hasam.Mára elmúlt de fel vagyok puffadva és érzem a méhem.De a melleim nem fájnak ami érdekes mert menses előtt szokott fájni.Véleményeket kérnék beszólások nélkül!
2011. dec. 8. 07:30
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Még semmi.Vasárnap reggel tesztelek.
2011. dec. 17. 08:40
 22/24 A kérdező kommentje:
Még mindig semmi...
2011. dec. 18. 08:56
 23/24 A kérdező kommentje:

Szia!


Ma reggel teszteltem mert nem jött meg és már a 34.napon vagyok és POZITÍV lett!Babát várok!!!Te ne add fel és köv. hónapban te is átélheted azt amit most én!Boldog Karácsonyt!


[link]

2011. dec. 20. 11:49
 24/24 anonim ***** válasza:

Szia! Bocsi csak elhavazódtam.... Nagyon Gratulálok!



:D


Nagyon Boldog Karácsonyt Neked is!


Nem adtam fel, elsem keseredtem csak tudom hogy nekünk még nem volt itt az ideje... Sokat beszélgettünk és rájöttünk,hogy egyenlőre egyikünk sem szíve mélyéről vágyott rá..Jó lenne de a babánk is tudta, hogy nem akarjuk igazán kicsit még éljük az életünket!

Legyél nagyon boldog!


Puszi

2011. dec. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!