Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek kismama vagyok?

Szerintetek kismama vagyok?

Figyelt kérdés
A kislányom 15 hónapos.3 hónapja próbálkozunk tesóval.Ebben a hónapban sajnos csak 5 ször voltunk együtt mert mindketten betegeskedtünk egymás után a párommal!Mióta megszültem 8* volt mensesem.leírom a hosszakat:51, 34, 35, 16, 31, 32, 32, 22 szóval elég változó de előtte is így volt, sőt talán még rosszabb.Most tartok a 37. napnál.Mikor teszteljek mert félek hogy csalódom!Szerintetek.Belinkelem a görbét de abban csak a menszit vezetem meg az együttlétek mert a kicsi sokszor kel emiatt nem tudom megoldani a hőmérőzést.A ciklus. hu átlagos ciklusnak 32 napot számol!Ti tesztelnétek már, van remény?
2011. dec. 3. 16:53
 1/7 A kérdező kommentje:
2011. dec. 3. 16:54
 2/7 anonim ***** válasza:
Én tesztelnék a helyedben,mert a 32 napon már bőven túl vagy.Csak érzékeny,jó minőségűt vegyél.Tüneteid nincsenek?
2011. dec. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Semmi tünetem nincsen talán csak annyi hogy néha picit mintha fájna a hasam mint amikor meg akar jönni.De eddig még semmi.Holnap veszek tesztet és szerintem hétfő reggel megcsinálom.Sajnos már volt a kislányom előtt egy méhen kívülim így ha a teszt pozitív akkor is van még min aggódni hogy jó helyen legyen!
2011. dec. 3. 20:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ezt minek csatoltad be?azt hittem görbét vezetsz?!Ha volt már 52 napos menstruációd is akkor lehet még ovulációd se volt.Sajnos ilyen ingadozó menstruációkor nem lehet tudni hogy mikor volt ovud, vagy hogy egyáltalán volt-e!Szerintem próbálj ovutesztelni, vagy hőmérőzni, ezzel megkönnyítenéd saját magad.Persze lehetséges hogy babás is lehetsz.Nehogy megsértődj, Én ezt csak jó szándékból írom.Ha volt már méhen kívüli terhességed, akkor persze tesztelj hétfőn és majd kiderül!!Szívből kívánom hogy babás legyél!!!:-)Írd meg az eredményt!Megy a drukk!!
2011. dec. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Első babámnál hőmérőztem mert akkor is kiszámíthatatlan volt a menszim.De mivel van hogy kétszer is kelnem kell hozzá így az esélytelen, nincs értelme!Ahogy írtam is amikor 51 napra jött meg az szopi után volt a második menszim, így szerintem akkor még nem állt be normálisan.Aztán átlagban 32-35 napra jött meg!Remélem tényleg baba lesz.Még ma sem jött meg így már a 38. napnál járok.Bizakodom!Ma veszek tesztet holnap reggel tesztelek!Majd írok!
2011. dec. 4. 11:55
 6/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok.Sikerült kismama vagyok!A tesztem nagyon erős pozitív!!!!JUPIJÉ!!!El sem hiszem 2 hónap után sikerült pedig az előző babánkkal egy év kellett!Nagyon boldog vagyok és izgatott.Bízom hogy jó helyen legyen.Szerdán megyek dokihoz!Szorítsatok!!!
2011. dec. 5. 10:53
 7/7 anonim ***** válasza:
gratulálok!
2011. dec. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!