Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan kismama akinek...

Van olyan kismama akinek nemvárt előtt görcsölgetett néha a hasa de a melle nem fájt?

Figyelt kérdés
Peteéréskor voltunk együtt a férjemmel és szeretnénk babát.Nemvárt előtt 5 nappal görcsölt a hasam 1-2 órán át és azt hittem megjön.De nem jött meg.Nem szoktam görcsölni sosem és menseskor is máshogy fáj a hasam.Mára elmúlt de fel vagyok puffadva és érzem a méhem.De a melleim nem fájnak ami érdekes mert menses előtt szokott fájni.Véleményeket kérnék beszólások nélkül!
2011. dec. 8. 07:30
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom!Már nem tudtam mi lehet veled.Nekem még nem jött meg és továbbra sem fáj a mellem.Szerintem nekem is megfog jönni.Holnap reggel csinálok tesztet ha addig nem jön meg és írok. Fel a fejjel és kitartás, bár leírni könnyű de megélni nehéz! :O)
2011. dec. 12. 07:28
 12/24 anonim ***** válasza:

Köszi! Drukkolok,hogy neked összejöjjön:)


Mindenképeen írd majd meg!

2011. dec. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Csináltam ma tesztet ami negatív lett, de még mindig nem jött meg és nem fáj a mellem sem. Néha megfog jönni érzésem van.Szerintem meg fog jönni. Azért írok holnap is ha érdekel.Tesztelek!
2011. dec. 13. 12:47
 14/24 anonim ***** válasza:
Persze hogy érdekel...Csak kicsit elkenődtem de mindenképpen írj:) Drukkolok +++++++++++
2011. dec. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Szia!


Hát a ma reggeli tesztem is negatív és valószínűleg megfog jönni.A mellem tegnap estétől elkezdett érzékeny lenni de még mindig nem fáj ahogy menses előtt szokott.Az utolsó mensesem nov.17-én volt és 25-28 naposak a ciklusaim.Már azt sem tudom hogy mikor kellene megjönnie.Előző 3 hónapban mindig 25-26 napra jött meg.Ma vagyok a 27.napomon. 2 gyerekem van már és a 2. terhességemnél is a 30-31. napon mutatta ki, de emlékszem hogy akkor már előtte több nappal fájt a mellem és fehér folyásom is volt.Most meg száraz vagyok napok óta.Majd írok még a héten hogy mi lett a vége.

2011. dec. 14. 08:28
 16/24 anonim ***** válasza:

:) de jó már van két babócád...nekünk az első babuka lenne....bárcsak jönne már remélem ez a fogamzásgátló segít.....elkezdtem szedni,hogy mielőbb belevághassunk...


Nagyon drukkolok neked....Remélem összejön nektek...

Utána meg nekünk...:D

2011. dec. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Még most sem jött meg estére de nagyon érzem a vesztem.Holnap megjöhetne már ha nem vagyok terhes.Olyan rossz kételyek közt lenni.Vagy jönne meg vagy a teszt mutatna már +++-at.
2011. dec. 14. 21:32
 18/24 A kérdező kommentje:

Szia!


Nem jött meg de már a mellem nyomásra picit fáj.A hasam is egyre feszesebb illetve nagyobb nyomást érzek mint menses előtt szoktam.Nagyon kíváncsi vagyok hogy most a mai nap megjön-e.Csináltam tesztet és ha nagyon gúvasztom a szemem akkor van ott valami csíkocska ami rózsaszín de annyira halovány hogy első ránézésre nem látni csak ha belebújok.Nem tudom.A többi tesztnél még ennyit sem láttam, de ezt se mondanám pozitívnak.Ha nem jön meg akkor legközelebbi tesztet már csak szombat reggel csinálok a nemvárt napján. :)

2011. dec. 15. 07:37
 19/24 A kérdező kommentje:
Még most sem jött meg annak ellenére hogy leszakad a derekam és tegnaptól elkezdett enyhén fájni a mellem és már nagyon megfog jönni érzésem van.A mai a 30.napom.Holnap reggelig ha nem jön meg csinálok tesztet.Ha akkor is negatív lesz akkor feladom és várom a mensest.
2011. dec. 16. 07:33
 20/24 anonim ***** válasza:

hát nagyon remélem hogy ++++ lesz..

ennek már annak kell lennie:)

2011. dec. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!