Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire tartozik a családra,...

Mennyire tartozik a családra, barátokra, hogy próbálkozunk a babával? Szokás/illik ebbe beavatni a szűkebb környezetnünket?

Figyelt kérdés
Lassan öt éve élek együtt a párommal, de nem vagyunk házasok. Hamarosan szeretnénk babával próbálkozni, de én úgy érzem, hogy nem szívesen kürtölném szét családszerte, nem örülnék a "Na, van már valami?" kérdéseknek, meg az esetleges vizslatásnak. :) Szerintetek ez rossz dolog? Vagy esetleg önzés, titkolózás? Vagy ez tényleg csak ránk tartozik?
2009. máj. 15. 11:11
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Hát igen... Azt hiszem pont elég lesz nekünk az a nyomás, hogy a párom kora miatt igyekezni szeretnénk + tetézve ez azzal, hogy a PCOS-om miatt könnyen lehet, hogy nem lesz sétagalopp a teherbeesés. :-(((((((
2009. máj. 15. 11:44
 12/15 anonim ***** válasza:

11.37 és 11.43-as voltam. nem utolsó, mert már rengetegen írtak közben. Szóval a 11.43-as kiegészítés a 11.37-es hozzászóláshoz volt.


MOSTMÁR TÉNYLEG BOCSI!!

2009. máj. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Értettük, semmi baj! :)
2009. máj. 15. 11:46
 14/15 anonim ***** válasza:
85%

Én biztos,hogy nem bírom magamban tartani!Én is 25 vagyok, párom 30!Tavaly házasodtunk össze,s nagyon sokan érdeklődnek,kérdezgetnek,ami számomra jól esik!Én nem tartom tolakodónak,inkább jó,hogy ennyien drukkolnak nekünk!A környezetemben sokan terveznek Babót,s így általában mindig ez a téma :-) Lehet,sokan ezt nem tartják jónak,de én ezt nem bírom titokban tartani...

Már nagyon boldoggá tenne ha útban lenne a kicsike!!!

2009. máj. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Sztem magánügy:-)mi kivártuk a 3 hónapot,s csak ezután kiálltottuk világgá,h Kisbabánk lesz:-)
2009. máj. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!