Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Félek tesztelni, mivan ha...

Félek tesztelni, mivan ha most is csalódok?

Figyelt kérdés
6. hónapja próbálkozunk, múlt hónapig 28-30 napra jött meg a mensim, múlt hónapban az 52. napra, ma vagyok a 33. napon és nem tudom, hogy most késik-e vagy még nem is kell várnom. Nagyon félek tesztelni, megint jön majd a csalódás... Mit tegyek? Inkább várjak még 1-2 hetet?
2011. dec. 6. 09:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Inkább várj ha annyira tartasz a negatív eredménytől.

Hiszen ha baba van, akkor 1-2 hét múlva is ott lesz :)

Nyugodj meg, próbálj meg ne görcsölni csak élni!

Én is most jutottam el oda, hogy nem görcsölök, ha megjön megjön, ha nem akkor.... :)

Szurkolok.

2011. dec. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem vegyél pár tesztet, dm-ben elég olcsón is lehet már kapni. Ha jövő héten sem jön meg, menj el orvoshoz.

A tesztek nem mindig megbízhatóak, ha netán jobban szeretnél orvoshoz menni, akkor menj csak oda.

Vigyázz magadra úgy, mintha már jönne a baba, mindenesetre. Nagyon drukkolok, és fel a fejjel. Akkor jön, amikor nem is gondolsz rá. Lehet, hogy karácsonykor, amikor egy kicsit mindenki lenyugszik, akkor akar jönni.

Fel a fejjel! ; )

2011. dec. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ez a hónapom amúgy is úgy alakult, hogy szinte eszembe sem jutott a baba, nem ovuteszteztem, kb vasárnapra vártam, hétfőn jutott eszembe hogy még nem jött meg, szóval most tényleg nem görcsöltem rá. Annyira, de annyira szeretném egy pozitív tesztel (vagy már uh képpel) megajándékozni a férjemet karácsonykor.
2011. dec. 6. 09:21
 4/11 anonim ***** válasza:
tesztelj, jobb előbb megtudni
2011. dec. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha csalódni fogsz, akkor az bekövetkezik, most vagy 2 hét múlva...
2011. dec. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igazad van, köszönöm szépen. Akkor holnap reggel csinálok egy 10est. Szurkoljatok!!!!!
2011. dec. 6. 10:10
 7/11 anonim ***** válasza:
Megy a drukk..
2011. dec. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Figyelj, én ugyanígy voltam vele.

Féltem, nehogy megint negatív legyen a teszt. Elejében már a nemvárt elött teszteltem, hátha halvány lesz. De negatív lett mindig. Aztán inszem után összetörtem, hogy így sem sikerült. Aztán újra inszem. Megint nem sikerült. Aztán következő hónapban nem foglalkoztam a dologgal, csak annyit, tudtam kb mikor lesz az ovum, akkor voltunk együtt. Ennyi. Aztán jött a nemvárt napja, de semmi. Vártam még két napot, semmi. Aztán a 31. nap délben csináltam egy tesztet, ugysincs mit vesztenem alapon. Azonnal kijött a két csík. Alig hittem el. Akkora volt az öröm, ami még azóta is tart.

A nemvárt után ha csinálsz tesztet, annak már a valós eredményt kell mutatni. Viszont ha késön volt az ovud, akkor akár két héttel a nemvárt után fogja kimutatni a teszt.

Én tesztelnék a helyedben!

2011. dec. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

én tesztelnék a helyedben,mivel bizonytalan a ciklusod.Lehet már most megnyugodhatsz és örülhetsz.

Ha csalódás lesz,akkor azon pedig jobb túlesni...persze attól,hogy - még lehetsz babás,egészen addig él a remény amíg meg nem jön!sok sikert!

2011. dec. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ma reggel teszteltem, negatív lett... :(
2011. dec. 7. 07:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!