Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma teszteltem qupidoval neg....

Ma teszteltem qupidoval neg. Lett! Ugye akkor már semmi esélyem a babára? Ma vagyok a 25. napomon. De ha nincs baba akkor mitől ez a sok terhességi tünet?

Figyelt kérdés
2009. máj. 15. 08:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el, korai volt még. Igen, a qupido nagyon érzékeny, 10-es érzékenységű, de az sem tévedhetetlen. Úgyhogy jövő héten ismételd meg, ha addig nem jön meg...és drukkolok Neked, hogy ne jöjjön
2009. máj. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Majd írd ám meg, hogy mi lett az eredmény, mert nagyon kiváncsi vagyok már. :)
2009. máj. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Jajjj, Te lány! Most nagyon fogsz haragudni rám, de hogyha csak egy picit is elgondolkodsz azon, amit írok, akkor nekem már megérte. A barnázást sok más dolog is okozhatja (pl. hormonzavar) így nem 100%, hogy az ovulációt jelezte. Ugyanakkor 28-32 napos ciklusok esetén teljesen felesleges a 25. napra várni a vérzést (főleg ennek alapján), mert valószínűleg nem lett ez a hónapod sem extra rövid. A qupido valóban az egyik legérzékenyebb teszt, de nem annyira, hogy a 25. napodon feltétlenül kimutasson egy terhességet. Tüneteid mitől vannak ilyen korán? Inkább arra tippelnék, hogy attól, hogy ennyire rápörögtél erre a témára. Ezek a terhességi tünetek legtöbbször már jóval a pozitív teszt után jelentkeznek, sajos a kora terhességi tünetek nem sokban különböznek a menstruációt megelőző tünetektől.

Szóval egy kicsit próbáld megrázni magad és várd meg a 28-29 napot( sőt, akár a 31-32. napodat ) és hogyha addig sincsen vérzés akkor tesztelj.Igen tudom, hogy nehéz várni, ugyanakkor hidd el, hogy sokkal könnyebb, mint kikészülni( és lehet, hogy tök feleslegesen ) a sokadik negatív teszten. Gondolkodj!

2009. máj. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló teljesen korrekt választ írt! Túlzottan rágörcsölsz a témára. Légy türelmes! Tudom, hogy nem könnyű!! És, ha tényleg csak a barnázás miatt gondolod a peteérést, akkor egyáltalán nem biztos, hogy azért volt. TÜRELEM!!!! Ha mégsem jön össze ebben a hónapban, akkor pedig irány a doki, mert a barnázás utalhat peteérési rendellenességre is. Akkor pedig hiába várod a babát.
2009. máj. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Van rajt egy nagyon-nagyon halvány csík!Nem szintelen de alig látszik viszont bármerre forgatom látszik!Tuti hogy nincs peteérési próblémám mert már kivizsgáltak mindenhogy!Most akkor mit kezdjek ezzel az alig látszó vonalal!Igen mióta minden bajom van azóta másra sem tudok gondolni csak erre!Mert én meg se szoktam érezni hogy megjön meg ilyenek!
2009. máj. 15. 10:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!