Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma teszteltem qupidoval neg....

Ma teszteltem qupidoval neg. Lett! Ugye akkor már semmi esélyem a babára? Ma vagyok a 25. napomon. De ha nincs baba akkor mitől ez a sok terhességi tünet?

Figyelt kérdés
2009. máj. 15. 08:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
szia, még korai a 25.napon, nekem volt olyan mikor minden terhességi tünetem megvolt mégis megjött, most mikor poz. lett a teszt a nem várt utáni nap reggel addig semmit nem éreztem, várj még és később tesztelj bármi lehet még
2009. máj. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A mensi tünetei is hasonlóak lehetnek, mint a terhességi tünetek. Sok probálkozás után már rájöttem, tapasztalat. Egyébként meg túl korán teszteltél szerintem. Bár nem írtad, hogy milyen hosszúak a ciklusaid. De a 25-ik nap korainak tűnik. Szóval még nincs veszve semmi. Én is ma vagyok a 25-ik napon. :) Még nem akarok tesztelni, mert szerintem felesleges. Pedig a bizonytalanság nagyon rossz. :(
2009. máj. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Különben meg az első válaszolónak igaza van. Amikor én is terhes voltam (pedig párszor voltam) nem voltak tüneteim ilyen korai szakaszban, éppenhogy , akkor még szurkálás sem.Éppen az volt furcsa, akkor, hogy semmit nem éreztem.
2009. máj. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Múlt hónapban semmi bajom nem volt!Se hányinger se hasszurka se szédülés se semmi!Most meg kész vagyok,és ráadásul frankón elkeseredtem!
2009. máj. 15. 08:18
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Elkeseredni még NE keseredj el, mert semmi nincs veszve. Hidd el, hogy korai volt még. Mikor volt péd? Addig mig nem jön meg a mensi, addig remény is van.
2009. máj. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ja és azt hallottam hogy a qupido egy nagyon érzékeny teszt!??Lehet hogy tényleg korán teszteltem??11. napon volt pé-m,ezt onnan tudom hogy barnáztam!Amúgy 28-32 napos ciklusaim vannak.
2009. máj. 15. 08:20
 7/15 anonim ***** válasza:
szia, első vagyok,nekem mensi előtt is hol volt tünetem hol nem, úgyhogy bármi lehet még, ez a 2. terhességem, az elsőnél is így volt mint most
2009. máj. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A 11-ik nap az hányadikára esik?
2009. máj. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
1.jére
2009. máj. 15. 08:29
 10/15 anonim ***** válasza:
Oké már kiszámoltam. Olyan máj 1 lehetett , igaz? Azt olvastam valahol, hogy a megtermékenyüléstől számolva a 12-ik nap már kimutathatja a teszt, de ez nem biztos, hogy ki is mutatja. próbálj meg pár nap múlva tezstelni.
2009. máj. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!