Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki kibogozná, hogy mire...

Valaki kibogozná, hogy mire számítsak?

Figyelt kérdés

Régóta próbálkozunk a babával. 1éve volt egy vetélésem, azóta nem akar összejönni. A ciklusom eléggé összezavarodott. Van, hogy 24nap, van olyan, hogy 40. Dokihoz járok. Most volt az első clostys hónapom. 9 és 13-ik napon voltam uh-n. A 13-ik nap máj. 3-ra esett. Akkor és elötte lévő nap voltunk együtt a férjemmel, mert külföldön dolgozik és azért jött haza akkor hétvégére, hogy egy pici esélye legyen a babának. Doki azt mondta a 13-ik napon, hogy szép petét lát a jobb oldali petefészekben és próbálkozzunk. Mondtam neki, hogy a férjem este már megy vissza ausztriába. Nem tudom, hogy mikor lehetett tüszőrepedésem. Nem mérem a hőt és nem használok ovu tesztet sem(ettől a hónaptól megprobálkozom vele). A hasam tegnap eléggé görcsölgetett, melleim fájnak. Ezek simán lehetnek mensi előjelek is. :( Mikor érdemes tesztet csinálnom? Valahol azt olvastam, hogy a megtermékenyüléstől számított 12-ik napon kimutathatja a teszt. Nekem mikor lehet a 12-ik nap? máj. 3-tól számolva? Most akkor mikorra várjam? A doki nagyon azt monta, hogy mindent bele, szerintetek Ő azt látja, hogy ma vagy holnap lesz tüszőrepedés? Vagy csak azt látja, hogy nagy pete van?

Légyszi adjatok tanácsot, mert már teljesen összezavarodtam. Olvasgatok itt az oldalon sok mindent és már nem látom tisztán a helyzetem. :(


2009. máj. 15. 08:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Szomorúan olvasom,hogy milyen sokan vagyunk,akiknek hónapokat,éveket kell várni a babára,ez alol sajnos én sem vagyok kivétel.(((((A Closti.. ismerős téma,s nagyon sok nőnél sikert aratott ....Ha 13.nap volt szép petéd,akkor elv.a következő napokban (1-3 nap volt)az ovud.Nem figyelted a cervix váladékot????Amikor a legtöbb a nyálka,akkor kell beleadni apait-anyait)))))Onnantól számítva 14 nap,s megjön ha nem járt sikerrel a megtermékenyülés.Viszont én azt ajánlanám neked,hogy mérd a hőd reggelente,de mindig u.abban az időben,hisz akár 1 ó.eltérés is okozhat 1-2 tized változást,s azzal csak saját magad csapod be.Most van nyálkád???Az milyen???Elv.18.a körül kéne nem megjönnie))))(ez csak kb 1-2 nap eltéréssel)Akár hólnaptól mérheted a hőd,bár már a ciklus vége felé vagy,de az jóóóóó ha fennt van))))))Amivel még nagyon szépen rendbe tudod rakni a ciklusod(nekem az utobbi hónapokban már,amiota használom 17 naposak lettek a ciklusaim:málnalevél vagy cickafark tea(ciklus első felében)palástfű a 2.felében.Amikor közép tájt leesik a hőd,onnantól számítva igyad a palástfűt.


Egy pár ciklus szabályzó(nem drága)Agnus castus D4, azaz barátcserje

Rubus idaeus (málnalevél) + Alchemilla vulgaris (palástfü) kombi

Ovaria comp + Bryophyllum D4 kombi


Nagyon jók!!!Én kiprobáltam őket(minden hónapban másikat)s mostmár napra pontosan tudom,hogy mikor kell akcióznunk,hisz jó sok nyálkám van azon a napon,s erős görcseim.


Remélem tudtam segíteni legalább egy picit!!!


Drukkolok)))))))


AY

2009. máj. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Azt elfeljtettem leírni,hogy az ovu körül minden 2.nap legyetek együtt.Probáljátok megoldani,bár,amint látom kicsi az esély rá,mivel a párod keveset van itthon.(Ne egy nap többször,mert olyankor romlik a sperma állaga)


Én végig csináltam a kurákat,s nekem a málnalevél-palástfű kombi ugy néz ki bevált,de még nem merem elkiabálni)))))))))


AY

2009. máj. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszod! Aranyos vagy! Drukkolok Neked!!

A legnagyobb probléma egyébként tényleg az, hogy a férjem keveset van itthon. De ebben a hónapban úgy terveztük, hogy amikor kezdődik a ciklusom szólok neki, hogy onnantól 12-ik nap jöjjön haza és 1 hetet legyen itthon, akkor talán nem csuszunk ki a peteérésből. Valószínű megint ad clostyt a doki, mert azt mondta, ha megjön az első nap menjek, ha nem, akkor rá 10 napra. Ezek szerint Ő azért reménykedett. :)

A legszomorubb, hogy váladék nem volt akkor hétvégén. Ezért is vagyok elkeseredve és nem bizom abban, hogy most sikerült. :( Rá 1 hétre, tehát most hétvégén volt inkább tojásfehérje váladék, ragados, nyúlos. Fájni viszont már talán a 9-ik naptól nagyon fájt a hasam, derekam. Ami még most is tart. tehát ez a ciklusom egészén átkisér. Most is fájdogál, görcsöl néha. Ez is azt támasztja alá bennem, hogy nem sikerült. :( A melleim is fájnak, de mensi elött is szoktak. Palástfűteát iszom mióta elment a férjem, rá másnap kezdtem el. Gondoltam biztos, ami biztos. :)Ebben a hónapban a cickafarkat is inni fogom vele, csak most még azért nem ittam, mert gondoltam a closty elég lesz. De most már azt is bevetem. :)

2009. máj. 15. 09:25
 4/8 anonim ***** válasza:

Ismét előző válaszoló))))Tudom,hogy rossz,de ne keseredj!!!Legyél optimista,ha most nem,akkor a köv.hónapban,addigra tudni fogod,ghogy a closty hogy állitotta be a ciklusod,s ha inni fogod a cickafark teát,s méred a hőd,akkor napra pontosan fogod tudni,hogy mikor van péd)))))))))))))Igy a kedvesedet,akkor riaszthadod s.o.s.be haza,s 1 hétig ki se kell szállni az ágyból!!!!)))))))))))))))A palástfű teát napi 3×2 dl jével igyad,hogy tuti legyen a beágyazódás!!!!!!Amugy annyit megsugok,hogy a clostytól lehet egy hóban 2×is péd,igaz a 2.inkább spontán pé lesz,legalábbis a dokim igy mondta!!!!Tehát teljes hajrá,s ird meg légyszivesa NAGY HÍRT!!!!


TISZTA SZIVEMBŐL KÍVÁNOM,HOGY 1 HÓN BELÜL TELJESÜLJÖN A NAGY ÁLOM!!!!!


AY

2009. máj. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Annyira kedves vagy!!! Megkönnyeztem a soraid! Sajnos ebben a hónapban csak a dokira tudtam hagyatkozni pé ügyben, mert nem mértem a hőm. (de majd most :) ). 3 napja kezdtem el mérni. 36.8 ,36.7 , és ma 36.8 volt. Egy csomó görbét megnéztem már, de azt olvasgatom, hogy nem lehet ilyenkor még tudni belőle, hogy mi lesz. Szóval várok. A több pé-ről, annyit hogy amikor a dokinál voltam azt mondta ugye, hogy mindent bele, de én rá egy hétre tapasztaltam inkább olyan folyást, ami talán kell. Azért is kérdeztem már egy kérdésben, hogy lehet-e többször pé. Mert logikusan, ha a clostytól több petécske is megérik, akkor azoknak meg kellene repedni és valószinű, hogy nem egy időben történik. Nagyon fájdogál a hasam, mellem, derekam. Olvasgattam itt a neten és a PMS tünetei nagyon olyanok, mint amit én érzek. Váltakozóak a hangulataim, gondolataim. Egyik percben azt érzem, hogy nem sikerült, a másikban, pedig azt, hogy talán. Aztán elhessegetem a gondolatot. Azt gondoltam csinálnom kellene hétfőn egy tesztet, mert ha sikerült 3-án, akkor addigra már ki kellene mutatnia. És nem lenne ez a bizonytalanság Talán ez a legrosszabb. De aztán arra gondolok, hogy milyen érzés, amikor a teszt negativ, akkor inkább nem is akarok csinálni. Soha nem gondoltam volna, hogy ilyen előfordulhat velem, hogy nem akar sikerülni. Arra gondolok, hogy a sors valamiért nem akarja, hogy legyen babám. Már átgondoltam az életem, hogy mi az amit hibázhattam.

Na és ott van a férjem, aki árasztja a negativ energiákat, mert amikor nem sikerül, akkor elkezdi mondogatni, hogy nekünk nem is lesz gyerekünk biztosan, meg hogy én nem is akarom. Ő nincs itthon, nem látja, hogy szenvedek miatta és nem is akarom, hogy tudja, mert igy is nehéz neki, hogy nincs mellettem. És amikor valami problémám van, akkor még idegesebb. De sajnos a pénz miatt mennie kell. :( Amikor 1 éve elvetéltem, akkor nagyon kikészült, mert akkor sem volt itthon és mikor reggel hívtam, hogy mi történt, akkor úgy sirt mint soha. Nem láttam még elötte sírni. Aztán haza is jött rögtön, pedig mondtam neki, hogy felesleges, mert segíteni már nem tud. De azért lelkileg jó volt, hogy mellettem volt.

Na most jó "kis" hozzászólást írtam. :))

Ha tudok valamit megírom!!!! :)

2009. máj. 16. 07:28
 6/8 anonim ***** válasza:

Még mindig első))))))))


Szép jó reggelt kívánok))))


Húúúúúúú....Nehéz belekezdeni,mert annyira ismerős a történet,amit leírtál,mintha magunkat látnám.Nálam már többször volt vetélés,igaz korai ...A párom szintén ritkán van itthon a pénz miatt,s tudom,hogy milyen nehéz lelkileg,mert nap,mint nap átérztem.A hőm nekem is már 2 napja 36.8 c,de rájöttem,hogy inkább azt mondom magamnak,hogy nem sikerült,s ha majd tesztelek,de csak ha késik a mensi legalább 5 napot,akkor kezdek reménykedni,ha meg rendesen megjön,akkor jön a köv.hó)))Igy sokkal könnyebben veszem az akadályt már egy jó ideje.Félek az ujabb nagy csalodástól,mert egy időben kellett járnom pszichologushoz,(sokadik vetélésnél)akkor majdnem ráment a kapcsolatom,de hál'....))))Szóval fel a fejjel leendő(várandós)anyuka!!!!A hőd gyönyörű!!!!Ha iszod a teákat,s méred a hőd,akkor ne az legyen a tudatodban,ne arra koncentrálj,hogy a baba miatt,hanem inkább koncentrálj arra,hogy a tested önismeretéért teszed!!!A babára való görcsös figyelem megneheziti a helyzetünket.A tüneteid is megfelelőek!!!Hasonló volt az enyém is az előző terhességeknél,most semmi tünet nincs,de a doki szerint vagy erősek a terhesség korai tünetei vagy épp semmi nincs,s ebből veszik észre a várandos anyukák,hogy nem mensi hanem másállapot lépett fel!!!Amugy nálam a legelső tünet a székrekedés volt eddig,már az ovu után 3 nappal,amit kevesen mernek bevallani,pedig ez is a terhesség első tünetei közé tartozik.A másik tünetem az ingerlékenység,s a hirtelen hangulat változás volt,na meg a fáradtság.

Szóval a leendő apucinak meg kell mondani,hogy Ő a bébi megalkotására összpontosítson,hogy minál több életerős"kiskatonája"legyen!!!)))))))Hisz 2n áll a vásár.Te meg készülj a baba minél egészségesebb életmoddal a babuka kihordására!!!Azzal,hogy ha téged"bánt"csak nehezíti a dolgod.A fogantatásra meghittség,nyugalom kell és a társunk támogatása,biztatása!!!Mostmár a párom is igy áll hozzá.


Na most megint írtam egy pár sort)))Bocsika ha untatott,de együttérzek veled nagyon,s ezért probállak biztatni!!!Olyan meg nincs,és ne is gondolj rá,hogy nem lehet baba!!!!!Mielött erős bogyokhoz nyúlsz te is használd a homeos szereket.Én is azért kezdtem el,mert a környezetemben sokaknak igy sikerült,pedig elötte 3-6-11 évet vártak babára!!!


Ügyesek legyetek mind a 2n!!!!


Nagyon várom a fejleményeket!!!


AY

2009. máj. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Fontos!!!!Ha bármikor kérdésed van,segítségre szorulsz vagy csak chatelni szeretnél Rám számíthatsz!!!!


ancsy1978@hotmail.com(msn cim)


AY

2009. máj. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi Ancsy!!! Felvettelek msn-re! :)
2009. máj. 16. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!