Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja december 10-e...

Ki nem várja december 10-e környékén?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

Szeretnék olyanokkal beszélgetni akik nem várják december 10-e környékére.

Én nagyon reménykedek benne, hogy nem fog megjönni, ugyanis már jó ideje fáj a mellem, a derekam és a mellbimbóm környékén kissebb rücsköket vettem észre.


2011. dec. 5. 08:08
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Utolsónak őszintén gratula!!!!

Én az 1.vagyok, szóval én még mindig várok.

2011. dec. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

3. vagyok!

Elvileg ma kellene megjönnie, reggel csináltam egy tesztet, negatív. Meg úgy érzem mindjárt megjön :((((

Kicsit kiborultam, úgy néz ki megint nem jött össze.


Előző válaszoló!

Te hogy állsz?

2011. dec. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Szia utolsó,előző vagyok.

Én még mindig bízom, hisz 15re nem várom,de ma reggel elkezdődött a szokásos fehér folyás,ami nekem pár nappal előtte szokott lenni,így már nem annyira reménykedem.

Nálad azóta valami?

2011. dec. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Nem jött még meg, de estére a folyásom rózsaszínes lett, szóval holnap délelőtt biztos meg fog jönni. :S

Ti mióta próbálkoztok?

2011. dec. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Megint én:)

Májusban hagytam abba a fog.gátló szedést,aztán mi három hónapot másképp védekeztünk,így augusztus vége óta próbálkozunk.De még nem számolgatunk, nem hőmérőzünk,szóval semmi ilyen,csak élvezzük az együttléteket.

Ti?

2011. dec. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Mi is augusztus óta. Élvezzük mi is az együttléteket, de már jobb lenne ha sikerülne... :)
2011. dec. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Kinél mi a helyzet???

Első voltam

2011. dec. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Szia !

Mivel már egy hete pecsételő vérzésem van

voltam a dokinál,megvizsgált,(felnyúlt,meg kacsa csörrel is megnézett)azt mondta hogy ez a vérzés nagyon minimális,és hogy hétfőn vár uh. ra ,meg hogy korai terhesség alatt előszokott fordulni,meg hogy van aki 2 hónapon keresztül mindennap hol van hol nincs és pecsételget...meg hogy addig is lehet még meg nem mozdul a baba.Magne B6 ot kell szednem...nagyából ennyi szóval reméljük hogy nincs baj,és látunk valami szépet az uh.n = ) ha nem is látunk babócát akkor se leszek nagyon elkeseredve mert legalább nincs más baj...de azért reménykedek hogy babás vagyok..



sziiia

2011. dec. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

Képzeljétek el, hogy mi történt velem.

December 10-re nem vártam a menstruációmat.

December 7-én este egy pár csepp rózsaszín pecsételés volt.

Ez volt a ciklus 25. napján.

Na arra gondoltam, hogy hátha nem jön meg.

Nemsokára rá megjött és vérzett rendesen mint szokott.

Szerintetek mi lehet ez ?

A melleim november 21 óta folyamatosan fájnak és leszakad a derekam.

Szerintetek lehetek így is terhes vagy nem ?

2011. dec. 15. 14:26
 30/32 anonim ***** válasza:
Hát így nem hiszem,ha megjött rendesen lehet azért fájtak mert már készült a szervezeted a menszeszre :(Sajnálom ..de ha biztosat akarsaz csinálj egy tesztet
2011. dec. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!