Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja december 10-e...

Ki nem várja december 10-e környékén?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

Szeretnék olyanokkal beszélgetni akik nem várják december 10-e környékére.

Én nagyon reménykedek benne, hogy nem fog megjönni, ugyanis már jó ideje fáj a mellem, a derekam és a mellbimbóm környékén kissebb rücsköket vettem észre.


2011. dec. 5. 08:08
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Én dec 8-ra nem várom semmi tünetem azon kívül hogy 6 napja barnás folyásom van kevés "vérzéssel" reméljük ez azt jelzi hogy van pocaklakó.ez nemtudom tünet e de hullik a hajam durván,meg nagyon száraz a bőröm karomon és a mellemen. Reménykedjünk. Sok + mindenkinek.
2011. dec. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim válasza:
Sziasztok!Nekünk ez a második hónap,hogy próbálkozunk.Előző hónapban mindenféle tünetet produkáltam,mégsem lett baba a végeredmény.Most érdekes módon semmi erre utaló jelem nincsen.11-12-re nem várom...
2011. dec. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

Sziasztok !


Nekem is volt az előző hónapban mindenféle tünetem és mégis megjött novemberben.

Tegnap este azt vettem észre, hogy mintha a mellbimbóm egy kicsit szárazabb lenne, de lehet, hogy csak beképzelem.

Azt szeretném kérdezni, hogy a barnás folyás mitől van ?

Esetleg attól, hogy az lenne a menstruáció helyett ?

2011. dec. 6. 07:56
 14/32 anonim ***** válasza:
Lehet beágyazódástól, vagy mensi helyett is. De a mensidig van még 4 nap. Nem? Inkább beágyazódás lehet.
2011. dec. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Pl. attól is lehet, hogy ez minden vágyad, hát a szervezeted produkál egy kis tünetsorozatot.
2011. dec. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

Ebben a hónapban sem jött össze..........

Remélem nektek több szerencsétek lesz!

2011. dec. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Sajnálom :( én még reménykedem vasárnapig.
2011. dec. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
2. vagyok. A görbém azóta is 36,9, mára meg 37, és a 10-es teszten látok valami nagyon-nagyon haloványkát, 2 nap múlva megismétlem, nem akarom bebeszélni.
2011. dec. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

Sziasztok !


Sajnos nekem sem jött össze ebben a hónapban.

Tegnap délután a ciklus 25. napján megjött.

Sok szerencsét nektek !

2011. dec. 8. 08:39
 20/32 anonim ***** válasza:

18. vagyok, meg 2. Sikerült, +-t teszteltem reggel. A görbém:

[link]

2011. dec. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!