Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja december 10-e...

Ki nem várja december 10-e környékén?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

Szeretnék olyanokkal beszélgetni akik nem várják december 10-e környékére.

Én nagyon reménykedek benne, hogy nem fog megjönni, ugyanis már jó ideje fáj a mellem, a derekam és a mellbimbóm környékén kissebb rücsköket vettem észre.


2011. dec. 5. 08:08
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Van itt egy hasonló kérdés 17.-vel,neki is így neked is nagyon szorítok.Mi az első babát tervezzük és 15.-re nem várom!
2011. dec. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:

9-re nem várom, görbikém:

[link]

Ma volt valami halvány rózsaszínes a papíron, félek, megint mensi lesz. Minden hónapban produkál valami újat a szervezetem, nehogy már egyforma legyen. Amúgy mi kistesóra gyúrunk.

2011. dec. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát én nem várom! Április óta tart ez a helyzet és nagyon remélem, hogy most végre sikerül. Amúgy nekem is feszülnek a melleim, de eddig minden hónapba időben megjött.

Már 2 gyereket szültem és bármennyire próbálok vissza emlékezni, hogy voltak ilyen tüneteim hát nem tudom...

Egy biztos! Mivel mindkét terhességnél a 6. hét körül már éreztem émelygést, hányingert így ez egy biztos tünet lenne.

2011. dec. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Én dec. 11-re nem várom.....
2011. dec. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
51%
#5: te frusztrált és stresszes vagy, azért vannak problémáid.
2011. dec. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
KORAI!
2011. dec. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
56%
Nem ismersz, igen vannak problémáim,különben nem lennék ezen az oldalon,de ezekszerint te se vagy probléma mentes ha itt vagy....66%
2011. dec. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Sziasztok !


Köszönöm a válaszokat. Kivéve az utolsó állítólagos férfitól írott idétlen választ.

Nekem 10.-én kellene megjönnie, remélem, hogy nem fog.

Én nem szeretnék tesztet csinálni hamarabb, mert már csalódtam egy párszor.

Úgy gondolom, hogy legkésőbb december 17. - én megcsinálom a tesztet ha nem jön meg.

2011. dec. 5. 10:38
 9/32 Ildiko-ka válasza:

Sziasztok!

En december 9re nem varom.mi is egy jo ideje probalkozunk.es mindig remenykedek hogy most fog sikerul de aztan nem mindig idoben meg jon a havim.na de nem szabad el csugedni fel a fejel es mindenkinek a legjobat kivanom!

2011. dec. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
4. vagyok. Én már egy napos késéssel tesztelni akarok. Lassan telik az idő :S
2011. dec. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!