Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Majusban szeretnenk elutazni...

Majusban szeretnenk elutazni egy kb 1000 km utra kocsival. Akkor leszek 8 honapos. Lehetseges ez?

Figyelt kérdés

Ugy ertem ajanlott? Birni fogom? Most nem igazan gond de addig novok meg:-)..persze vezetesrol szo sincs csak az anyosulesen....

Valaki utazgatott 8 honapos terhesen?


2008. márc. 25. 09:17
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Én nagyon stramm kismamának számítok, 20 éves vagyok és rohangálok ide-oda, de 7,5 hónaposan Milánóba menni nem volt jó ötlet. Végig fájt a hasam a sok üléstől, nagyon fáradt voltam, és fizikailag sem volt egy leányálom. Nem ajánlom hogy menj, én legalábbis soha többet nem tennék ilyet ebben az utolsó 1-2 hónapban.

Ha mégis elmész, nagyon jó utat kívánok, és ajánlom hogy vigyél az útra egy párnát, hogy i tudd támasztani vele a derekad.

Minden jót, további gyönyörű heteket!!!!

2008. márc. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Koszi, hogy megosztottad velem a torteneted:-)

Lemondhato a dolog de elsoaldozasrol lenne szo es a ferjem keresztlanya.....nagyon mennek:-)

Ha ugy alakul akkor parna jon velem:-)

2008. márc. 25. 09:26
 3/10 anonim ***** válasza:
Nagyon fontold meg,és azért én kikérném a dokim tanácsát, de ha minden rendben veletek,akkor próbáld meg minnél kényelmesebbé tenni az utadat, és többször álljatok meg pihenni,ki tudj nyújtózni.
2008. márc. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod...megkerdem a dokit is.....ha o is azt mondja, hogy inkabb ne menjek mint igen akkor maradok itthon:-(
2008. márc. 25. 09:32
 5/10 anonim ***** válasza:

Annyira azért nem kéne szomorkodnod.

Ennél többet is meg kell majd tenned a babádért,de ha már ez se megy....

2008. márc. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

én biztos nem mennék külföldre, főleg 8.hónapban / nem kívánom/ a szülés is megindúlhat.

de te tudod, a dokival közösen beszéljétek meg.

boldog babavárást

2008. márc. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kedves valaszado....ennel sokkal sokkal tobbet megtettem es meg is teszek..attol meg lehetek szomoru!!!
2008. márc. 25. 10:57
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan mehetsz,csak álljatok meg egy párszor pihenni!Kicsit átmozgatod magad,kinyújtózkodsz stb.!Én is sokat utaztam terhesen és egyáltalán nem ártott!
2008. márc. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Neked is koszonom a valaszt:-)

Mindent merlegre teszek..doki, kozerzet stb es dontok:-)

A baboca az elso...ha o nem akarja akkor nem megyunk:-)

2008. márc. 25. 11:47
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is nyugodtan útrekelhetsz, de ha lehet akkor olyan útvonalat válasszatok, aminek közelében vannak kórházak, valamint legyen nálad a kórházi felszerelésed.
2008. márc. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!