Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek a hüvelykúppal...

Mit tegyek a hüvelykúppal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Az elmúlt pár napban kialakult a gombafertőzésem és nem akar múlni hiába kenem canestennel.Azért félek mert lehet hogy terhes vagyok és nem merek hüvelykúpot használni!Mit tegyek???Már 2 éve nem jön a baba és lehet hogy most sikerült és nem akarok kárt okozni benne!!!
2008. márc. 24. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A canestennel kapcsolatban megoszlanak a vélemények.

Van aki azt mondja,lehet használni terhesen is,van aki azt,hogy nem.Én is így voltam a terhességem legelején,és azt mondták a gyógyszertárba,hogy ha terhes lehetek,akkor ne azt használjam.

A dokim mikogal kúpot írt,és pimafucort krémet hozzá,ami hatásos volt,ő sem ajánlotta a canestent.Esetleg kérdezd meg,nem-e adnak recept nélkül is.

Sok szerencsét a babához,üdv

2008. márc. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nálam is ez volt . Én a caseten combi hüvelytablettát vettem,és elmult a gombás fertőzés.Meg rá is van irva hogy terhesség idején is használhato,és nagyon jo volt meg az orvosom is ezt ajánlotta.ez az első baba? miota késik?
2008. márc. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is most így vagyok. Hétvégén nem kellene megjönni és van egy kis fertőzésem. Múlt héten voltam az orvosomnál,egy meddőségi klinikára járok. Pimafucin kúpot írt fel és mivel ez gyenge kúp, mert terhesenek is jó, ezért 2 adagot írt fel. Menj el az orvosodhoz, ő tudja mi kell. Nem lehet ezzel kísérletezgetni. Az orvos kenetet vesz és ki is tenyészti.Azért írd meg van-e baba és kigyógyultál-e.Szurkolok neked.

2008. márc. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!