Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A pharmatex nevű termékkel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pharmatex nevű termékkel kapcsolatos tapasztalatokra lennék kíváncsi, elsősorban a hüvelytabletta, illetve a hüvelykúppal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Hogy kell pontosan használni?azt értem hogy előtte és utána 3-4 órával nem lehet a hüvelyt tisztítani és 10 perccel felhelyezés után hat 3-4 órán keresztül.De pl utána wc-re szabad menni?most ez lehet hülye kérdés volt..:)

Na mind1 bárki akinek van tapasztalata,megköszönném ha megosztaná velem...:)


2009. dec. 13. 19:24
 1/1 anonim ***** válasza:

A tablettat hasznaltuk az ex meg a mostani csajommal is nehanyszor, sot mindig ott van a "szexdobozban" hatha kell. igen, ahogy irtad utana par oraig nem szabad kimosni de wcre nyugodtan mehetsz. izgi ha a fiu nyomja be es 10 percig eljatszik veled amig behat a tabi.


viszont nehany alkalommal engem is meg a lanyt is marta, volt h sikitva rohantam a furdobe megmosni a farkam ugy csipett. mindket csajjal elofordult, nemtudom h mitol, kb az esetek 30%-aban ugyhogy mar csak akkor hasznalom ha nagyon muszaj. es az ize is szar. marmint ha nyalom a 10perc behatasi ido alatt.


de egyebkent megbizhato mert vannak olyan ismeroseim akik rendszeresen hasznaljak, bar oket is csipi neha.

2009. dec. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!