Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok segítségét várom?

Lombikosok segítségét várom?

Figyelt kérdés
9 napja volt az embrió transzfer kölönsen nem érzek semmit tegnap volt egy nagyon pici egy pötty vér azóta semmi ma csináltam egy tesztet negatív lett pénteken kell mennem vérvételre a kérdésem az hogy bármennyire is elahtároztam, hogy nyugodtan fogok nekivágni minden napra jut valami stresz főleg tegnap mikor megláttam az a pötty vért végigbőgtem a napot szerintetek is a stressz nagyban befojásolja a beágyazódást mert pihenni eleget pihenek és hallgatok ilyen relaxációs zenét de akkor is izgulok hogy mi lesz nem tudok megváltozni nagyon ártok? hogy csináljam, hogy megnyugodjak? köszönöm
2011. nov. 30. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Én csak megérteni tudlak,igazán jó tanácsot adni nem...:( Sajnos én is izgultam a beágyazódás idején nagyon. Én filmeket néztem(vígjátékokat),aha jó volt talán annyi ideig is másra figyeltem,ha nem kötött le akkor már azt vettem észre,hogy a gondolataim egész máshol járnak.Ja meg citromfű teát ittam,hááátha megnyugtat. Megfogadtam a másodiknál nyugodtabb leszek! Bár azt még én sem tudom hogy hogyan. A teszt szerintem hamar volt,még van remény! Próbáld elhinni hogy sikerült és ott van(vannak) a helyükön,ez a gondolat is segített.
2011. nov. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha azok a baba(ák)maradni akar(nak)fog(nak)is!Lehet latolgatni mit tehet az ember lánya,hogy sikerüljön de nem érdemes!Sajnos a siker receptjét senki nem tudja!Lehet a vércsepp beágyazódás miatt volt és még korán teszteltél!!!Nekem két hete hétfőn volt ET-m és rá nyolc napra el kezdtem vérezni egyre erősebben és meg is jött rendesen de nem vérpöttyel kezdődöt hanem naagyobb mennyiséggel!!!Ha vetélés vagy mensi jele lenne akkor már véreznél de mivel azóta semmi nincs legyél nyugodt mert ez inkább bíztató mint baj!Hidd el én tudom!

Az,hogy izgulsz és nem tudsz teljesen hinni a sikerben nem fog kihatni a beágyazódásra mert ha minden rendben akár fejre is állhatsz akkor is sikerül ha viszont valami nincs rendben akkor lehetsz a leg nyugodtabb és leg pozitívabb akkor sem marad(nak)a baba(ák)!

Most csak annyit tehetsz,hogy pihensz és vársz és nem jár az agyad!!!!Vér pötty=semmi!!!:)))Én örültem volna ha csak egy pötty jön!:)

Szorítok!!!

2011. nov. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a biztatást tudom nem kellene ennyire ráparázni sajnos alaptermészetem csak már 4 éve várunk a babára és ez a második lombikunk még egyszer sem még csak jele sem volt soha annak hogy terhes lennék így most is várom a mell feszülést vagy valamit de semmi. Sajnálom, neked is nagyon szurkolok és bízom abban hogy a 2011 nekünk is termékeny év lesz.
2011. nov. 30. 19:25
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem kell feltétlenül mell feszülés vagy fájdalom vagy bármi!Volt akinek csak akkor kezdődött a mell feszülés mikor már egyértelmű és bizonyított volt a terhesség!Ne várd a tüneteket és ne keseredj el amiatt,hogy nincsenek mert nem törvényszerű!Péntek már mindjárt itt van és biztos csak a vérvétel lesz!Olvastam olyanról aki el kezdett barnázni és nem volt semmi tünete így vérvételre sem akart menni és mégis terhes ráadásul ikrekkel!!!

Fel a fejjel már csak kettőt kell aludni!:)

2011. nov. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Na, sikerült végül kedves kérdező?
2011. dec. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem vagyis pénteken mikor mentünk az első vérvételre akkor gratuláltak hogy sikerült csináltam is 2 terhességi tesztet pozitív volt megvolt az öröm, aztán rá egy hétre már lecsökkent a hcg úgyhogy sajnos a menstruációval el is ment. most kicsit ki vagyok mondjuk ennek már 2-3 hete de most karácsonykor még rosszabb volt de próbáltam magam tartani, majd március környékén újra megpróbáljuk.
2011. dec. 29. 09:00
 7/8 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, tudom mit érzel, nekünk a 3. sikerült, úgyhogy fel a fejjel!

Mi is megyünk márciusban kistesóért, kitartást és BÚÉK, jövőre már sikerülni fog!

2011. dec. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nekem az első lombik nem sikerült. Januárban megyek a másodikra. Hosszú protokoll lesz. Az első sikertelenségből tanulva több dolgot is megfogadtam. Ezeket megosztom veled, hátha neked is beválik majd.

A beültetés után egyáltalán nem fogok olvasni a neten babázós-lombikos oldalakat, mert teljesen belelovaltam magam abba, hogy biztosan nekem is sikerült, hogy nehéz volt a sikertelenség után talpra állni.

Szigorúbban ágyhoz leszek kötve, mint az elsőnél, és kikapcsolódás képpen regényt olvasok, és keresztszemes hímzéssel teszem magam nyugodttá és boldoggá.

A keresztszemes hímzést mindenképpen ajánlom, mert ha kész a mű, sikerélményhez juttat akkor, amikor a legnagyobb szükséged van rá!

Úgynevezett pozitív gondolatok füzetet nyitottam. Ebbe írom, azt, amire a legjobban vágyok. Oldalakon keresztül. Kidekoráltam az embriók fejlődésének különböző fázisaival, a beágyazódás képével, és egy pozitív terhességi képpel is. Ezek segítenek a koncentrációban írás közben.

Hiszek benne, hogy mindennek oka van. Ezt az okot próbáljuk megkeresni önmagunkban. Megmagyarázni a megmagyarázhatatlant, és beletörődni. Bízni, hinni, reménykedni.

Szurkolok, hogy megvalósuljon az álmotok!

2012. jan. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!