Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Este még sikerülhet, hogy...

Este még sikerülhet, hogy összejöjjön a baba?

Figyelt kérdés
Ma voltam az orvosnál ellenőrzésen és azt mondta, hogy ma van a tüszőrepedésem! De én már tegnap reggel éreztem, hogy fáj a hasam! Lehetséges hogy már tegnap elkezdődött? Úgy tudom, hogy csak 24 óráig lehet akciózni és utána már nem érdemes! Mi van akkor, ha ma este együtt leszünk és az már késő? Szerintetek este még lehet rá esélyem? Az orvos azt mondta, hogy igen!
2009. máj. 13. 10:04
 1/3 anonim ***** válasza:
95%

Hivatalosan úgy mondják, hogy tüszőrepedés előtt 3 nappal, utána 2 nappal lehet terhes az ember. Nekünk előtte volt 2 nappal. Nyugodtan próbálkozzatok. Sok sikert.


7+1 kismami

2009. máj. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Persze, hogy próbálkozzatok! Annyit megér, nem? :))

Sok sikert és remélem összejön! :)

2009. máj. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Annyira félek, hogy nem fog megfoganni! Kaptam utrogestan tablettát, hogy sikerüljön megtapadni! 13 nap múlva kell tesztelnem ha + akkor tovább szedni ha - akkor abbahagyni! Mennyi esélyem van rá hogy sikerül?
2009. máj. 13. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!