Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gondoljátok hogy hihetek egy...

Gondoljátok hogy hihetek egy ilyen korai (+) tesztelésnek?

Figyelt kérdés

28 naposak a ciklusaim.Utolsó mensi ápr.24.-én volt,olyan mint szokott,bőséges stb. Május 3.-án tudtunk összebújni,azóta még sajnos nem,de hétvégére már itthon lesz a férjem.Ma vagyok a ciklusom 19.-dik napján csak,és ne kérdezzétek miért ma vettem 2 tesztet,hogy csak legyen,de mégis,nem bírtam ki,meg kellett csinálnom...Szóval az egyik kb.10 perc múlva halványan de jól láthatóan + lett.Á....gondoltam ez nem lehtséges,hát megcsináltam a másikat is,ami - lett.Így lepihentem 1 órát aludni,s a pulton hagyott tesztet kiakartam dobni,mikor megláttam a halvány 2. csíkot azon is.Tudom,tudom,ilyenkor már értékelhetetlen,de a másik teszt is halvány +.Most szerintetek mire véljem?Lehetséges,hogy szinte a mensi után esetleg tényleg sikerült?S ha mégis,ilyen korán kimutathatja a teszt?

A hőmet nem mérem,bár ennek hatására most megtettem,37.2,de ez du-i.Testápoló folyásom van és gyenge mensis fájdalom a méhemben.Köszönöm válaszotokat!


2009. máj. 12. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
61%

Máj. 3. 9 napja volt. elméletileg, ha gyorsan megindult a beágyazódás, ilyen időn túli, halvány 2. csíkok reálisnak tűnnek. :)

Mindenképp ismételd meg a tesztet 3-4 nap múlva!

Nagyon drukkolok! Majd jelentkezz, hogy mi lett, vagyis ki lett. :)

2009. máj. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még nagyon korai lenne a + teszt.
2009. máj. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A beagyazodas 6-10 nap. 10 napot szoktak a maximumra venni de siman befejezodhet hamarabb is, mondjuk a 6-7 napon. Ott van meg 2-3 nap a hcg termelodesre. Arrol nem is beszelve, hogy iker terhessegnel dupla a hcg. Tehat 2 nap 4-nap mennyisegevel felel meg (ezt ne vedd keszpenznek kedves kerdezo csak leirtam amit tudok). Szoval nem lehetetlen de tesztelj ket nap mulva reggeli elso vizeletbol. Kivanom neked, hogy baba legyen de en babara tippelek! :)
2009. máj. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az ikrek fogantatásakor lehet rendkívül korán +-t tesztelni.
2009. máj. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!