Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor menjek nőgyógyászhoz?

Mikor menjek nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
Márciusban szeretnénk párommal, ha abbahagynám a gyógyszerszedést. Most kell majd felíratnom az utolsó 3 havi adagot (háziorvos szokta...). Mikor kellene elmennem dokihoz? Érdemes már most, és mondani, hogy tavasszal abbahagynám? Vagy majd csak elég február körül? Vagy csak ha van egy pozi teszt? Tanácstalan vagyok...
2011. nov. 24. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha vannak kérdéseid és megbízol a dokiban, akkor a babaprojekt előtt menj el hozzá, és érdeklődj, hogy mit, hogyan csináljatok, de szerintem ez csak stresszeli az embert, mert akkor jobban akar majd figyelni, és "túl jól" akar majd mindent csinálni, ez pedig néha pont fordítva sül el.


Viszont ha kételyeid vannak, akkor ne gondolkozz, inkább kérdezz meg egy szakembert.


Én akkor mentem már el hozzá, amikor pozitív volt a teszt.

2011. nov. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Jubilee ***** válasza:
38%
Szerintem a gyógyszer abbahagyása után ráérsz majd, úgy sem árt várni pár hónapot, h kiürüljön a szervezetedból. Pozitív teszt esetén meg csak 6-7 hetes terhesség után érdemes menni. :)
2011. nov. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szükséges elmenni a dokihoz, és bejelenteni neki, hogy márciustól abbahagyod. Minek? Persze ha van esetleg kérdésed ezzel kapcsolatban, akkor ok, de különösebben nem fontos az orrára kötni.
2011. nov. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én is így gondoltam. Csak nem tudtam, hogy "hogyan szokás". Köszi mindenkinek :) megy a kezecske!
2011. nov. 24. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!