Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi idő múlva menjek el...

Mennyi idő múlva menjek el nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
Okt.21.-én kellett volna megjönnie, a terhestesztem pozitív lett, és fogalmam sincs, mennyi idő után érdemes nőgyógyászhoz menni.
2010. okt. 23. 09:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

6-7 hetesen célszerű elmenni,mert akkor már van szívhang,és a doki többet lát.Sztem elég ha a jövőhét utáni héten mész.Akkor már tuti mindent fog látni:)

Egyébként vannak tüneteid?Én is ugyanebben a cipőben járok.21re nem vártam és nem is jött.Viszont tesztet még nem csináltam.Majd hétfőn akarok.Nekem enyhe mensis görcseim vannak,és érzékenyek a mellbimbóim.Más tünetem nem nagyon van.Megírod,hogy Te hogy vagy?

2010. okt. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én tegnapra nem vártam, és pozitívat teszteltem:).

Én is két hét múlva megyek kb. dokihoz.

Én beágyazódáskor éreztem nagyon a cicim, és néha azóta is nyilal, azóta hányingerem is van (de sztem az inkább pszichés, a fiammal sokkal később kezdődött), álmos vagyok folyton, és mindenen elbőgöm magam:P.

Ja, és tegnap éjjal görcsölgetett a méhem.

2010. okt. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Gratula mind a kettőtöknek!Remélem hétfőn én is így "járok":) Csak engem aggaszt,hogy miért érzem,hogy megjön,aztán mégsem:S

Első voltam.

2010. okt. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A menszis görcs nem mérvadó, lehet menszi is, baba is. Inkább a hőd, és leginkább a teszt a biztos. Drukkolok;).
2010. okt. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Köszi:)

A hőm amugy folyamatosan fent van.NA majd hétfőn kiderül:)

2010. okt. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Én nem hallgattam azokra, akik a 6-7. hetet javasolták, elmentem az 5. héten, vizsgáljon meg az orvos, hogy minden rendben van-e. És a 8. héten már rengeteg vizsgálatra (belgyógyászat, vérvétel, uh, nőgyógyászat) mentem. De ahogy érzed, bőven elég a 6-7. héten is elmenni, csak én voltam ilyen túlbuzgó, már a 4. héten is elmentem volna legszívesebben:)
2010. okt. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szisztok!

én 1 hete teszteltem pozitívat de csak mához 1 hónapra megyek dokihoz.nem akarom hogy ne lásson semmit .....

2010. okt. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a gyors válaszokat!

Nekem 21.-én kellett volna megjönnie, és mivel nagyon izgultam, hogy van-e pocaklakó végre, ezért már pénteken teszteltem. És pozitív lett! :):) Nagyon örültem neki!!

Amúgy 1-2 hete állatira fáradt vagyok, a melleim megnőttek (lassan c-s kosár kell), sokat iszok, meg sokat járok wc-re. Szédelegni csak akkor szédelgek, ha sokat hajlongok, illetve ha sokat (órákat) sétálok pihenés nélkül.

2010. okt. 23. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!