Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki az aki 18-ára nem várja?...

Ki az aki 18-ára nem várja? Hogy vagytok? Mióta próbálkoztok?

Figyelt kérdés
Mizu veletek?
2009. máj. 12. 09:47
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Melyik fórumon lehet olcsóbban jóstesztet és 10 db 10-es érzékenységű tesztet rendelni?
2009. máj. 12. 10:57
 12/23 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom.

Én mindig megvettem a gyógyszertárből.

2009. máj. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én is kb 18-ra nem várom. Fájdogál a hasam, bár az már kb a 12-ik naptól egyfolytában, a derekammal együtt. :( Mellemet érzem, de nem ugy, mint amikor terhes voltam. :( De azt hiszem akkor ilyenkor még nem is éreztem, csak talán miután már meg kellett volna jönnie a mensinek és kimaradt. Ja és ez az első clostys hónapom. Kb 1.5 éve próbálkozunk és tavaly volt egy vetélésem.
2009. máj. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
12:16-os én ma megint észrevettem, hogy érzékeny vagyok a szagokra!És fáj a derekam.Ennyire korán a mensi előtt nem szokott fájni.Meg a hasim is fáj!Nem tudom mit gondoljak!
2009. máj. 12. 12:25
 15/23 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nekem konkrétan minden tünetem volt már,hónapról-hónapra mindig más.Volt már trifázisos görbém,és minden terhességi tünetem.A végén mindig megjött eddig.Úgyhogy Én se tudom mit gondoljak.Már nem dőlök be semmilyen tünetnek,és csak akkor tesztelek,ha nem jön meg.Amúgy nekem most is hányingerem van,és nekem is fáj a derekam.Háát majd kiderül:)

2009. máj. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Hát bizony én is produkáltam minden hónapban minden elképzelhető terhes tünetet. :) De már nem hiszek semmiben, csak abban, ha kimarad és a teszt pozitiv. Nem akarok többet csalodni. :( Tegnap néztétek a Barátok köztben, amikor a Kinga megcsinálta a tesztet és negatív lett? Na mondtam is a barátnőmnek, hogy teljesen együtt tudtam érezni vele. :)
2009. máj. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Nekünk ez a 4. hónap, hogy próbálkozunk.Az elején meg voltam győződve, hogy terhes vagyok,mert minden tünetem megvolt.Mindent bevetettem:figyeltem a nyákom, hőmérőztem....és semmi.Ebben a hónapban nem foglalkoztam semmivel.Csak szerettük egymást,mikor volt az az 1 hét a pé- előtt és után, akkor úgy alakult, hogy minden nap együtt voltunk.Most már párszor tapasztaltam, hogy érzékeny vagyok a szagokra, eddig ilyen még nem volt.Szal lehet most?... de nem gondolok arra, h most sikerült, arra sem, hogy nem, hanem hagyom hogy jöjjön a hétfő.Akkor úgyis minden kiderül.
2009. máj. 12. 12:42
 18/23 anonim ***** válasza:
Szerintem nekem nem sikerült ez a hónap, mert a mellbimbómat érzem, hogy fájdogál. Terhességnél nem a mellbimbóm, hanem az egész mellem fájt, megvolt duzzadva és nagyon nehéznek éreztem. Szóval ezek alapján ki van zárva. :( Ha Ti ennyit együtt voltatok , akkor azért nagy esélye van , hogy sikerült. Nekem a férjem külföldön dolgozik, igy keveset van itthon. De azon a hétvégén, amikor elvileg peteérésem volt hazajött. Ő is nagyon szeretne babát, talán még nálam is jobban. De az csak 2 nap volt, ami elég kevés, mert, ha csúszott a peteérésem, akkor már nem is jókor volt itthon. De majd ebben a hónapban, úgy jön haza, hogy mikor szólok, hogy most kezdődőtt a mensim,attól számolva 12nap és 1 hétig itthon lesz, igy talán sikerül. Talán.... :(
2009. máj. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Szorítok Neked!Én úgy hallottam, hogy minden terhesség más,s két gyermekes anyuka írta itt, hogy ami az egyik terhességnél volt a másiknál nem.Szal a mellbimbó fájdalomból ne azt vond le hogy nem sikerült!Amíg nem jön meg addig van remény!Egyébként a cicim nekem sem fáj!Ennyi erővel én is szomorkodhatnék,de olvastam, hogy ez is mindenkinél más, vkinek csak a 8 héttől fáj!Szal míg nem jön meg fel a fejjel!!:):):)oks?:)
2009. máj. 12. 13:07
 20/23 anonim ***** válasza:
Persze-persze igazad van, csak inkább ezt mondom magamnak, mint csalódjak megint. :) Inkább kellemesen szeretnék csalódni. Ugye 1 éve volt vetélésem, viszont van már egy 17éves lányom. Igaz akkor még fiatalabb voltam, valószínű máshogyan reagált még a szervezetem.
2009. máj. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!