Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCOS-s lányok milyen tabit...

PCOS-s lányok milyen tabit kaptok, hogy összejöjjön a babuci? Mióta próbálkoztok és hány évesek vagytok?

Figyelt kérdés
Én 27 éves vagyok és most derül ki a PCOS-m!Szeretnék tapasztalatot gyűjteni!Írjatok légyszi!
2009. okt. 9. 18:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem már van egy kislányom, de leírom, hogy is sikerült teherbe esnem.

27 éves voltam, mikor kiderült a pcos. Nem volt mensim, peteérésem, semmi. Duphastont kaptam, hogy megjöjjön, majd Clostit és Fostimon tüszőrepesztő szurit. Az első próbálkozásra teherbe is estem, de sajnos ezt a babát elveszítettük. A vetélés után sem jött meg, ezért jött a laparoszkópia. Sajnos, nekem nem segített. A petefészkeim most is cisztásak és mensim sem volt. Kipróbáltam a metformint is, de nekem az sem segített. Jött egy újabb stimuláció, ugyanazokkal a szerekkel, mint első alkalommal, és ismét teherbe estem az első alkalommal és ma már van egy 9,5 hónapos babám.

Ne keseredj el, mert már jól kezelhető a pcos, így minden esélyed megvan a babásodásra.

www.pco-szindroma.hu - itt is sok dologról olvashatsz a pcos-val kapcsolatban!

Sok sikert és mielőbbi babásodást!

2009. okt. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2009. okt. 9. 18:36
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló a történetem, mint az első válaszolónak. Kicsi különbségekkel. Én 23 vagyok. Tavaly szeptemberben állapították meg, hogy pcos vagyok, nem volt mensi, sem peteérés. Kaptam norcolutot, amitől megjött, aztán clostylt. Ezeket háromszor, aztán a norcolutot újra gonal-f injekcióval, kétszer. Most 34+3 hetes kismami vagyok!!!!

Sikerülni fog kitartás!!!!! Sok szerencsét!!!!

2009. okt. 10. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást, remélem nekem is sikerülni fog!Gratulálok neked a babához!
2009. okt. 10. 08:59
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 29 voltam mikor kiderült (egy fórumtársam világított rá...), ez volt január környékén. Meforalt írt fel az endodoki, mellette diétázok, mozgok, lett spontám pé-m azóta, de babó mindig elkerült. Pajzsmirigyem is picit alulműxik, arra is szedek bogyót.

2009. okt. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tavaly decemberben derült ki, hogy pco-m van, peteéréssel és normál hormonleletekkel. Azóta szedem a Merckformint. (utóbb kiderült, az inzulin miatt nem sikerült addig) Volt 3 inszemem, amikor a 4.-re készültünk magától sikerült a baba. :)
2009. okt. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Gratulálok a babához.Bízom benne hogy nekem is sikerül majd!
2009. okt. 10. 11:24
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha pco-s vagy, akkor biztos sikerülni fog, főleg ha kezelve van. :) Nem kizáró ok babásodástekintetében!
2009. okt. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
29 éves vagyok és nekem is most derült ki, hogy PCOS vagyok. A jövőhéten megyek meddőségi szakrendelésre, Debrecenbe a klinikára. Orvost is váltok, mert az eddigi nem csinált semmit. Te hol tartasz?
2009. okt. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy belekérdezek. Utolsó válaszoló: Kihez akarsz menni a klinikán?
2009. okt. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!