Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reménykedhetek még?

Reménykedhetek még?

Figyelt kérdés
25-re nem várom ... nagyon nagyon fáj a hasam kb 1,5 hete,minden pillanatba azt hiszem , hogy megjön ... az előbb teszteltem és negatív.nagyon szeretnék gyereket ... folyamatosan vizes folyásom van (ezért hiszem ,hogy meg jön !!!) Szerintetek? Mert én már nagyon nem reménykedek . Nagyon mélyponton vagyok... már csak 1 hónap próbálkozás és nem tudom mikor találkozunk legközelebb a párommal (külföldön él)
2011. nov. 21. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Korai még jeleket keresgélni, így fogsz szépen rágörcsölni az egészre. Nemsokára megkapod a választ. Hidd el, mások is pont annyira türelmetlenek a nemvárt előtt.
2011. nov. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha még 4 napod van és nem reggeli vizeletből csináltad a tesztet, akkor ne csodálkozz, h negatív lett. Akármennyire türelmetlenül is várod, ne csinálj semmit 25-ig és aznap is csak reggeli vizeletből teszttelj.
2011. nov. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!!
2011. nov. 21. 17:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon korai volt az teszt! Kitartás drukkolok!
2011. nov. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm aranyosak vagytok!!!
2011. nov. 21. 19:20
 6/7 anonim ***** válasza:
az a lényeg,h ne görcsölj,próbálj meg nem gondolni rá-tudom nehéz, de akkor is!!!!!!!!!!!!!!
2011. nov. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm és megfogadom vagyis próbálok nem arra gondolni!!!
2011. nov. 22. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!