Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi esély van erre? Szerint...

Mennyi esély van erre? Szerintetek létezik ilyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szerintetek mennyi esély lehet arra, hogy elég sok mindent érzek? 14-én volt peteérésem, együtt is voltunk a párommal. Ma sokszor éreztem, hogy szúrkál a hasam. 15-én meg begyulladt hirtelen egyik percről a másikra az ínyem, és a bölcsességfogam elindult. Mikor rákerestem külön-külön hogy mitől lehet hasszúrkálás és mivel lehet csillapítani a bölcsességfogas témát, mind a kettővel a megtermékenyülés (még nem terhesség) korai tüneteihez kerültem. De ez lehetetlen, nem? Még ha terhes is lennék, ez nem történhet ilyen gyorsan, ugye?


A petesejt 5-6 napig vándorol a méhben és utána ágyazódik be, amit már esetleg érezhet a kismama. De nekem már másnap elkezdett fájni az ínyem, és ma már szúrkált a hasam. Nőgyógyásznál voltam kb 1 hete, mindent rendben talált. Létezhet ilyen gyors beágyazódás? :) Érezhetem azt?


2011. nov. 18. 23:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Én megkérdeztem egy fogszakorvost! Ezt a választ kaptam!

"Kedves Zsófia!

Semmi összefüggés nincs a terhesség és a bölcsességfog növekedése között.

Üdvözlettel

Dr. Győrfi Adrienne

fogszakorvos"

2011. nov. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
nálam sem volt összefüggés. sajnos ma megjött :(
2011. nov. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
kedves utolso, sajnalom :( en nem konkretan arra gondoltam hogy ugy van osszefugges, esetleg orvosilag. de rengeteg a terhes no ilyen problemaval, lehet hogy ahogy a szervezet elkezd eletet adni egy babonak, 'eszreveszi' a fejlodesben megalkt csirakat es fogat csinal belole. nemtudom, mindenesetre 3oraja elkezdett fajni a masik oldalon is, elindult ott is. ezentul csak pepes kajat fogoktudni enni.. :) ja es jellemzo ram a boseges folyas, 3 napja viszont semmi..
2011. nov. 21. 19:27
 14/18 A kérdező kommentje:
holnapra nem várom, de már ma +++++++++ :)))
2011. nov. 29. 06:27
 15/18 anonim ***** válasza:

Gratulálok!!!! :))))

Én vagyok, aki írt a fogorvosnak levelet (Zsófi), képzeld tegnap nekem is ++++ lett!!! :)

De még bennem van a félsz, amiatt, hogy minden ok-e, a héten megyek dokihoz, remélem minden ok!!!!

:)

2011. nov. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
dejooo!!! gratulalok enis :) amugy ki.kellett vagni egy darabot az inyembol hogy tudjon noni a fog. 3 napja meg mar alig erzem.. szal kb 1,5 hetig fajt, amig munkalkodott a babo :) enis felek meg hogy mi lesz :) en varok 2 hetet hogy tutira lassa :)
2011. nov. 29. 09:32
 17/18 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Elso vagyok!

Gratulalok nektek, boldog es problemamentes babavarast Kismamik!

2011. nov. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszi! :))) Én nagyon boldog vagyok :)
2011. nov. 29. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!