Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi esély van erre? Szerint...

Mennyi esély van erre? Szerintetek létezik ilyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szerintetek mennyi esély lehet arra, hogy elég sok mindent érzek? 14-én volt peteérésem, együtt is voltunk a párommal. Ma sokszor éreztem, hogy szúrkál a hasam. 15-én meg begyulladt hirtelen egyik percről a másikra az ínyem, és a bölcsességfogam elindult. Mikor rákerestem külön-külön hogy mitől lehet hasszúrkálás és mivel lehet csillapítani a bölcsességfogas témát, mind a kettővel a megtermékenyülés (még nem terhesség) korai tüneteihez kerültem. De ez lehetetlen, nem? Még ha terhes is lennék, ez nem történhet ilyen gyorsan, ugye?


A petesejt 5-6 napig vándorol a méhben és utána ágyazódik be, amit már esetleg érezhet a kismama. De nekem már másnap elkezdett fájni az ínyem, és ma már szúrkált a hasam. Nőgyógyásznál voltam kb 1 hete, mindent rendben talált. Létezhet ilyen gyors beágyazódás? :) Érezhetem azt?


2011. nov. 18. 23:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
En tiszta szivembol kivanom, hogy tenyleg a beagyazodast erezd!
2011. nov. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
igen, létezhet:) Az egyik ismerősömnek is ez volt! Szurkolok neked! :)
2011. nov. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok! koszi :)) izgulok :) kedves utolso, mi volt az ismerosoddel? :) miket erzett? probalok nem hipohonderkedni vagy 'terheshonderkedni' de nagyon furcsanak talalom ezt.. :)
2011. nov. 18. 23:45
 4/18 anonim ***** válasza:

az a bölcsességfogas dolgot még sose hallottam, de nekem is elkezdett újra beindulni. mondtam is a férjemnek, hogy na a bölcsességfogam próbálkozik megint kijönni. nyomta is fel az ínyemet rendesen. de azóta visszahúzódott. kb. középidő után volt nekem is ez a bölcsességfogas dolog.

nekem ilyen a görbém: [link]

2011. nov. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Ez durva! Én is ezeket éreztem a peteérés után kb 6-7 nappal...hasszurka, meg mellbimbóérzékenység és a poén: Beindult a bölcsességfogam!!! :)

Azt mondod rákerestél és lehet a megtermékenyülés jele????? Azt én is olvastam, hogy terhesség jele lehet a fogérzékenység és nekem is megfordult a fejemben, hogy lehet ettől indult be a fogam, de elhessegettem, mert elég nevetségesen hangzik, de így, hogy ti is írjátok ezt....remélem jelent valamit! :)

2011. nov. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Én is elég hamar megéreztem, lehetséges. Végre! Olyan mutánsnak éreztem magam, mindenki azt mondta, hogy elég korai, biztos valami más, aztán pozitív teszt lett belőle!

Kerüld a forró fürdőt, és nagyon vigyázz magadra! Mostantól érdemes odafigyelni a megfelelő folsav, vas, és magnézium bevitelre, hogy minden oké legyen.

3+1 hetesen voltam dokinál más miatt, nem látott semmit, azt mondta, majd a menstruáció kimaradását követő hét után érdemes menni, és akkor látni majd a szikhólyagot. És, tényleg!

9+6 hkm

2011. nov. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
uuudekoszi a hozzaszolasokat! igen rakerestem veletlenul talaltam a bolcsessegfogas temat es nagyon meglepett.. kedves utolso, mikor teszteltel pozitivat? :)
2011. nov. 19. 12:17
 8/18 anonim ***** válasza:

sziasztok Bölcsességfogasok! :)

Bocsi az oFFért, de az lenne tőletek a kérdésem, h meddig éreztétek a fájdalmat a bölcsességfognál? pár óra, pár nap?

Köszi szépen!

2011. nov. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
nálam pár nap. majd szólok, hogy volt-e baba a dologban, mert még lehet, hogy semmi összefüggés sincs közte az én esetemben.
2011. nov. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Na most kezd kicsit jobb lenni nálam a bölcsességfog téma, de még mindig szép nagyra van dagadva az ínyem, és ki is sugárzik az államba. Ezenkívül folyamatosan szurkál és fájogat a hasam, mameg már a cicim is élesen nyilalt.. hát nagyon kiváncsi leszek... szorítsatok :)
2011. nov. 20. 22:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!