Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez terhesseg vagy nem?

Ez terhesseg vagy nem?

Figyelt kérdés
Bocsi a hulye kerdesert de nem tudom h mi van velem..A 13.dpomon vagyok ez a ciklusom elegge elcsuszott mivel a 40 cn en volt az ovum igy nemtudom mikor kene megjonnie.Szoval faradt vagyok mar napok ota.A melleim feszulnek.Az 5.dpotol a 9ig ereztem a szurkalast ami a mehembol jott.Most tegnap meg ma ujra kicsit mintha gorcsolnek de olyan erzes mintha mingyart megjonne,de tegnap meg halvany pozitivat teszteltem reggel.hangulatingadozasaim vannak(legtobbszor negativ)es nagyon turelmetlen vagyok.Most meg is meg fog valoyon jonni?Vagy terhes vagyok es ezek ilyen `egyeni` tunetek? A parom sem tudja hogy mi van velem..Ja es meg annyi a bajom hogy vagy 5 napja mar hogy nem tudtam wc-re menni,lehet ettol vagyok ilyen negativ?Ma ittam lekvaros tejet hatha segit,de semmi hatasa nem lett..Most mi tortenik?:(
2011. nov. 14. 17:45
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Most vettem eszre hogy mar a mellbimbo udvarom is eres..Es kijottek ilyen feher pici gumok rajta...Na most mar tenyleg eleg fura..
2011. nov. 14. 21:05
 12/19 ExCaty ***** válasza:
Egyertelmu hogy terhes vagy! Gratulalok! :)
2011. nov. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Szerintem terhes vagy:)! Mindenképp írd meg, hogy mi lett! Bocsi, hogy kérdem, de hol vagy, hogy nem vizsgának meg? Ez olyan furi, ez egy kritikus időszak, nem tudsz haza jönni, ha babás vagy, mert itt nem csak megvizsgálnak és terhesgondozásba vesznek, hanem, ha gond lenne és lehetséges, akkor gyógyszert is adnak, hogy megmaradjon a baba!
2011. nov. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Tudom hogy eleg kritikus idoszak..De remelem ha tenyleg most sikerult megmarad magatol is..:) Amugy Skociaban vagyok.De el fogok menni a korhazba es azt talaltam ki hogy ha nem hajlandoak megvizsgalni(mikor volt a vetelesem akkor az orvossal megbeszeltem hogy elfogok jonni hozza ha legkozelebb sikerul hogy megnezzen UH-n h minden rendben van e)szoval ha nem akarnak megsem megvizsgalni akkor is valahogy meg fogok probalni bejutni...Sajnos haza nem tudok menni..Nyaron otthon voltam 3 honapig,voltam is orvosnal es mivel hogy lejart a TAJ kartyam ezert fizetnem is kellett az SZTKban...Szoval eleg bonyolult..De remelem ha sikerult akkor nem lesz baj..Jobban izgat az most hogy holnap utan megyek Parizsba,es hogy abbol ne legeyn gond..:)
2011. nov. 14. 23:59
 15/19 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, reméljük nem lesz probléma!!!!!! Írj, ha meg van már a tesz, szurkolok neked!!!!!!!!
2011. nov. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
teszteltel?
2011. nov. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Koszi a valaszokat!:) Igen teszteltem ismet nagyon halvany pozitiv..Nemtudjuk h bizzunk e benne...Meg a hom is mara lecsokkent 2 tized fokot..:( Majd Parizs utan(1 het mulva) ujra tesztelek,addig csak kimutatja a dolgokat es egy kicsit legalabb elterelodnek a gondolataim..:) Mindenkepp megirom..:)
2011. nov. 15. 13:01
 18/19 anonim ***** válasza:
Drukkolok, hogy minden rendbe legyen, jó uton haladsz, remélem sikerül elterelni a gondolataidat, az mindenképp jó!!! Kapcsolódj ki kicsit!!!!! Sok sikert!!!
2011. nov. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Aki esetleg ratalalna a kerdesemre,hogy tudjon rola,nem jott ossze a baba meg..
2012. jan. 18. 19:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!