Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez terhesseg vagy nem?

Ez terhesseg vagy nem?

Figyelt kérdés
Bocsi a hulye kerdesert de nem tudom h mi van velem..A 13.dpomon vagyok ez a ciklusom elegge elcsuszott mivel a 40 cn en volt az ovum igy nemtudom mikor kene megjonnie.Szoval faradt vagyok mar napok ota.A melleim feszulnek.Az 5.dpotol a 9ig ereztem a szurkalast ami a mehembol jott.Most tegnap meg ma ujra kicsit mintha gorcsolnek de olyan erzes mintha mingyart megjonne,de tegnap meg halvany pozitivat teszteltem reggel.hangulatingadozasaim vannak(legtobbszor negativ)es nagyon turelmetlen vagyok.Most meg is meg fog valoyon jonni?Vagy terhes vagyok es ezek ilyen `egyeni` tunetek? A parom sem tudja hogy mi van velem..Ja es meg annyi a bajom hogy vagy 5 napja mar hogy nem tudtam wc-re menni,lehet ettol vagyok ilyen negativ?Ma ittam lekvaros tejet hatha segit,de semmi hatasa nem lett..Most mi tortenik?:(
2011. nov. 14. 17:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Csinálj egy 10-es érzékenységű tesztet!
2011. nov. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
figyu ezt mi sem tudjuk megmondani,csak a doki vagy a teszt:)mindenkinél más zajlik le ilyenkor én hasonló tüneteket produkáltam mint te:)de ha a teszt pozitív akkor szerintem csak erősödni fog!:)
2011. nov. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Clearbluem van itthon csak.Az jo?Amugy kulfoldon elek,itt nem tudom melyik milyen erzekenysegu.
2011. nov. 14. 17:55
 4/19 A kérdező kommentje:
Ja es itt nem vizsgalnak meg csak a 12.heten..:S Mar voltam terhes 9 honapja de 7 hetesen elveteltem..Ezert se tudom hogy most mi van..:(
2011. nov. 14. 17:57
 5/19 anonim ***** válasza:
Clearblue az jó!!!
2011. nov. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Napok óta nem voltam WC-n,elég negatív vagyok, türelmetlen meg minden.Hányingerem lett a csirkétől.Úgy, hogy ma teszteltem, és pozitív lett!10 hónapos a lányom..Jó buli lesz ez így, de nem vetetjük el!!! :)

Na még az a javaslatom, hogy nézd meg a mellbimbód, és ha sötétebb mint szokott, akkor valószínű terhes vagy.Nekem is az, ebből is tudom, hogy mi van!

2011. nov. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Gratulalok neked!:) Igen besotetedett, a parom is eszrevette..
2011. nov. 14. 18:45
 8/19 anonim ***** válasza:
Mikor tesztelsz?
2011. nov. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Holnap reggel tesztelek ujra,a tegnapi az tul halvany volt,es nem akartam elhinni..Foleg hogy ilyen hulye turelmetlen es negativ vagyok..
2011. nov. 14. 18:59
 10/19 anonim ***** válasza:
Drukkolok,hogy baba legyen!! :)
2011. nov. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!