Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van ez? Segítség.

Miért van ez? Segítség.

Figyelt kérdés
Holnap kellene megjönnie a menstruációmnak.Nekem általában előtte 1 nappal görcsöl a hasam alul. Ma viszont jobboldalon úgy szúr a pocakom mint ovulációkor, ráadásul rózsaszín folyásom van ami még soha nem volt. Ez baba miatt lehet vagy sajnos éppen ellenkezőleg?
2011. nov. 11. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Holnap tesztelj egyet.

Lehet ez most a baba miatt is, de biztosat nem tudok mondani. Nekem is szúrt a petefészkem (bár folyásom nem volt), amikor terhes lettem. Gyanús is volt, mert előtte soha ilyet nem éreztem. De ez még nem jelenti, hogy nálad is így van.

2011. nov. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Bár még soha nem volt tényleg ilyen rózsaszínes folyásom, félek a menstruáció miatt lesz :(
2011. nov. 11. 19:51
 3/6 anonim ***** válasza:
nem olyan biztos, ha meg ezen aggódsz, akkor az idegeskedéstől meg jöhet, szóval nyugi, lazíts!!! Én nagyon szurkolok neked, egy cipőben járunk, tudom milyen nehéz:) Jó legyél! Szia, puszi, holnap írd hogy mi lett az eredmény! :)
2011. nov. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ja, első voltam..:)
2011. nov. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem az első voltam, bocsi férre néztem :)
2011. nov. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm Nektek Lányok. Sajnos megjött ma reggel. :( Pedig tényleg már 100 %-ig biztosak voltunk benne. Azért Nektek megy a Drukk! :)
2011. nov. 12. 10:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!