Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor vehetek tesztet?

Mikor vehetek tesztet?

Figyelt kérdés
Ha minden igaz hétfőn vagy kedden volt pé-sem és minden nap együtt voltunk a párommal. Szerintetek leghamarabb mikor vehetek tesztet és melyiket ajánlanátok? Előre is köszönöm a válaszokat!
2011. okt. 24. 18:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A várt vagy "nem várt" menstruáció napja előtt nemigazán fogja kimutatni. Inkább aznap vagy másnap.
2011. okt. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Bármikor vehetsz tesztet, de jövőhétig még ne pisilj rá. Egyébként az az ideális, ha kétnaponta vagytok együtt, mert a napi együttlétek alkalmával a gyengébb, éretlenebb spermiumok jutnak célba.
2011. okt. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Rendben akkor várok jövő hétig...csak kibírom valahogy! Nagyon izgulok h össze jött-e! Ezt nem tudtam h 2 naponta érdemes...most már ezzel is okosabb lettem...köszönöm:)
2011. okt. 24. 19:03
 4/14 anonim ***** válasza:

18:51-es vagyok

A férjemmel július-augusztusban szinte minden nap együtt voltunk (össze-vissza volt peteérésem, ezért nem csak félidőben, hanem egész hónapban). Nem jött össze a baba. Szeptemberben hetente talán egyszer bújtunk össze és láss csodát most babát várok. :) Az első pozitív tesztet az elmaradt menstruációm második napján csináltam (előtte mind negatív lett, pedig 10-es érzékenységű teszt volt). Az első UH-n (a teszt után 5 nappal) a doki nem is látott semmit, azt mondta ez nem terhesség. Aztán 3 nap múlva visszahívott még egy UH-ra, ahol már látszott a 3mm-es petezsák. :)

Drukkolok neked is!!!

2011. okt. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
DE jó nektek már úton van a picike:) És ő lesz az első picike nálatok? Mikorra vagy kiírva? Mikor tudod meg a nemét? Mit szeretnél kislányt vagy kisfiút esetleg tök mindegy csak egészséges legyen? Gratulálok nektek:)
2011. okt. 25. 11:18
 6/14 anonim ***** válasza:

Szia, megint 18:51-es vagyok:

Igazság szerint ő már a harmadik babánk lesz. :) Van egy 4 és egy 2 éves kisfiúnk. Mindig 3 babát szerettem volna és úgy gondoltam jobb ha együtt nőnek fel. Ha jól számoltam 2012. június közepe táján várható a bébi. Bár mindkét kisfiam a 37. hétre született, így gondolom ő is előbb fog érkezni. Mivel eddig 2 fiúcskával büszkélkedhetünk szeretném ha ő kislány lenne, de persze az a legfontosabb hogy egészséges legyen! Az első babánkat minden UH-n lánynak nézték, így sok szép kislány ruhánk van, amit jó lenne már ráadni valakire. :)

Drukkolok hogy nektek is sikerüljön a baba, bár nálam a 3 teherbeesésből 2szer akkor jött össze mikor már feladtam. A nagyobbik fiam 6 hónap után, most pedig 7 hónap után. A második babánk az első alkalommal sikerült. :)

Mindenképp írj majd hogy mit mond a teszt. Sok sikert!!!

2011. okt. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Gratulálok még 1szer nektek:)

Igazándiból lehet feleslegesen de tegnap csináltam egy tesztet, nem bírtam tovább gondoltam hátha kimutatja de még negatív lett. De most már tutira várok jövőhétig! Megírom mi lett az eredmény.

2011. okt. 26. 11:45
 8/14 A kérdező kommentje:
'7.én vagy 18.án volt ovum ha jól tudom...kár volt még tegnap tesztelni:S
2011. okt. 26. 13:10
 9/14 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nah megint nem bírtam tovább és teszteltem. Halványan, elég halványan ott van a csík. Szerintetek lehetséges h pozitív attól még h halovány??
2011. okt. 29. 10:03
 10/14 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Majd hétfőn tesztelj újra :)
2011. okt. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!