Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyanítom, hogy terhes lehetek,...

Gyanítom, hogy terhes lehetek, még nem tudtam tesztet venni, de borzasztóan fáj a fejem, vehetek be algopirint?

Figyelt kérdés
Egyébként terhesség alatt milyen fájdalomcsillapítót szabad szedni?
2007. nov. 22. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:
A gyógszertárban adnak enyhe fájdalomcsillapítót, csak szólj, hogy terhesnek lesz. Egyébként melegfront van/jön, én terhesen arra voltam érzékeny, fájt a fejem olyankor.
2007. nov. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Algopyrint lehet szedni, de én csak akkor szedném ha már nagyon muszáj...pl.: láz.

Gyógyszertárban érdeklődj, kérj homeopátiás szert!

Üdv. 12 hetes kismami

2007. nov. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekem eddig (12 hetes terhes vagyok) összesen 4x fájt a fejem, de úgy hogy majd megőrültem, de azt mondta a háziorvosom, hogy ne vegyek be semmit. Masszíroztam a fejem, tettem a homlokomra vizesruhát és elmúlt. De biztos lehet bevenni valami gyenge gyógyszert. Kérdezd meg a gyógyszerészt.
2007. nov. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%

Szia,


A terhességem elején nekem is sokat fájt a fejem. Volt olyan hét, hogy majdem minden nap. De nem vettem be semmit. A doki is azt mondta tűrni kell. Ki lehet bírni.

De te tudod. Csak bíztatásul mondom, hogy a fájások (szülési)100x erősebbek, mint a fejfájás.


Sok sikert, és boldog babavárást kívánok.

2007. nov. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia, a Panadol szedheto terhesseg alatt. Azert ha tudod, probald meg gyogyesz nelkul.. nem kellemes de kibirhato.

34 hetes kismama

2007. nov. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!