Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még van 10 napom mensiig. De...

Még van 10 napom mensiig. De borzasztóan émelygek. Semmi más jelem nincs. Vagyis a hasam az fájogat kicsit. De nem feszül a mellem semi bajom nics csak a délelőtti émelygés. Lehet ezt ilyen korán érezni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 6. 09:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát úgy tudom az émelygés az később szokott lenni általában, de bármi megtörténhet.
2010. okt. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kizárt, hogy a terhességet érzed, bebeszéled magadnak. 10 nap, az azt jeleni, hogy még csak most indult el beágyazódni.

Gondolom, 28 napos ciklusaid vannak, mert ha nem így lenne, gondolom, írtad volna, hisz fontos infó)

2010. okt. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szia.jelenleg én is így érzem magam és pont 10 napom van.annyi a különbség h hányingerem az van 2 hete:s és egy hete a mellem is nagyon feszül.
2010. okt. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is tíz napom van mensiig, nekem nincs hányingerem és nem émelygek, csak ma reggeltől a pocakom alja szúrkál, vagyis egy ponton.
2010. okt. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem 11 napon van ugyan, de az előzö mensim (09.20-23-ig) csak 3 napig tartott és alig volt vmi... egy hete felpuffadt a hasam és alul picit kemény lett,falásirohamok törnek rám főleg reggel pedig nem szoktam és nem is szerettem reggelizni sose, most meg ölni tudnék a kajáért. még nem mertem tesztelni....
2010. okt. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
10.35-ös vagyok ismét,,nagyon rászóltam, hogy nincs hányingerem, most kb egy órája olyan szinten émelygek, mintha már vagy hét-nyolc hetes terhes lennék, na erre én is kíváncsi leszek már..az első terhességemnél az émelygés, hányinger csak a kimaradt után pár héttel kezdődött..hogy vagy azóta? Hőgörbéd van?
2010. okt. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

az előző mensim nekem is 3 napos volt

a hasam is szurkálgat..

de lehet hogy tényleg csak bebeszélés...

az első gyereknél semmi émelygésem nem volt... és ez most nagyon furi

2010. okt. 6. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!